אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת Webpals מינתה את שילה כגן למנכ"לית צילום: אסנת רום

קבוצת Webpals מינתה את שילה כגן למנכ"לית

כגן הצטרפה לקבוצת וובפאלס ב-2016 וניהלה בה שתי חברות; היא תחליף בתפקיד את ענבל לביא, שעזבה לאחר חמש שנים וחצי לטובת סטארט-אפ טכנולוגי בתחום החינוך

31.07.2019, 18:08 | הגר רבט
מנכ״לית חדשה לחברת וובפאלס: שילה כגן מונתה למנכ״לית בחברה לאחר שענבל לביא פרשה מתפקידה אחרי חמש שנים וחצי. לביא עוברת למלא את תפקיד המנכ"לית בסטארט-אפ טכנולוגי חדש מבוסס AI בתחום החינוך.

קראו עוד בכלכליסט

כגן הצטרפה לוובפאלס ב-2016 כמנכ״לית דאו-אפ ובהמשך דאו-אפ-קליקסמוב, שתי חברות שנרכשו ע"י הקבוצה. בתפקידה האחרון שימשה כ-CBO בקבוצה, וניהלה את היחידות העסקיות והמדיה של תחומי הספורט והמשחקים.

שילה כגן, צילום: אסנת רום שילה כגן | צילום: אסנת רום שילה כגן, צילום: אסנת רום

קבוצת Webpals הינה פלטפורמה גלובלית מבוססת מודלים סטטיסטיים ו-AI שמאפשרת חיבור בין תכנים ייעודיים לצרכנים ב-20 שווקים בעולם וב-18 שפות שונות. החברה יוצרת תוכן עדכני שמחבר עשרות מיליוני צרכנים למוצרים שמתאימים להם באופן ספציפי, במטרה לקדם קבלת החלטות קנייה עבורם. החברה מתפעלת יותר מ-2,000 אתרים ונכסים דיגיטליים.

בתקופתה של לביא הגדילה וובפאלס את הכנסותיה פי שבעה ואת מצבת כוח האדם שלה פי ארבעה. לביא גם שינתה את מיקוד החברה מכזו שמתמקדת בגיימינג ואתרי הימורים לוורטיקלים אחרים כמו ה-Personal Finance בצפון אמריקה, שמהווה את מנוע הצמיחה של החברה בשנתיים האחרונות.

קבוצת Webpals הינה בבעלות XLMedia, הנסחרת בבורסה המשנית של לונדון AIM .

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות