אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ישראל קנדה השלימה רכישת המתחם בתחנה המרכזית הישנה ב-217 מיליון שקל צילום: אריק סולטן

ישראל קנדה השלימה רכישת המתחם בתחנה המרכזית הישנה ב-217 מיליון שקל

מדובר במגרש של 3.5 דונם ברחוב הרכבת פינת הגר"א בת"א, בסמוך למגדל אלקטרה ומגדלי ויתניה, עליו יוקמו 2 מגדלים של 30 קומות ומלון. שווי הפרויקט יעמוד על מיליארד שקל

31.07.2019, 17:59 | גולן חזני
חצי שנה אחרי החתימה על מזכר הבנות הודיעה היום קבוצת ישראל קנדה שבשליטת ברק רוזן ואסי טוכמאייר, על חתימת ההסכם לרכישת מגרש בן 3.5 דונם, ברחוב הרכבת 74-72 פינת הגר"א בתל-אביב, תמורת 217 מיליון שקל. המתחם נמצא סמוך למגדל אלקטרה ומגדלי ויתניה ברחוב הרכבת ומחלף לה גארדיה.

קראו עוד בכלכליסט

מימין: ברק רוזן ואסי טוכמאייר, בעלי קנדה ישראל, צילום: אריק סולטן מימין: ברק רוזן ואסי טוכמאייר, בעלי קנדה ישראל | צילום: אריק סולטן מימין: ברק רוזן ואסי טוכמאייר, בעלי קנדה ישראל, צילום: אריק סולטן

המגרש שמצוי באזור התחנה המרכזית הישנה, נרכש מבעלי קרקע פרטיים. החברה תקים בו פרויקט שכולל מגדל מגורים בן 30 קומות,

מגדל משרדים בן 30 קומות מעל קומת מסחר, ומלון בין שני המגדלים. סך השטחים הבנויים בפרויקט יעמוד על 42 אלף מ"ר.

את הפרויקט מתכנן האדריכל אבנר ישר, והצפי של ישראל קנדה הוא ששווי הפרויקט יעמוד על מיליארד שקל. שכר הדירה שאמורה החברה לקבל משוכרים במבנים הקיימים על המגרש עד לתחילת הבנייה הוא מיליון שקל בשנה.

ישראל קנדה רכשה בזמנו את מתחם המשטרה ברחוב הרכבת ובנתה עליו בניין משרדים. במקביל משלימה החברה את בניית פרויקט מידטאון שיכלול מלבד משרדים ומגורים גם 120 חדרי מלון תחת זרוע המלונאות שלה בניהולו של ראובן אלקס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות