אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למה נשכבה דיילת של חברת התעופה סאות'ווסט בתא של תיקי היד במטוס צילום: DISKO_INVERNO/TWITTER

למה נשכבה דיילת של חברת התעופה סאות'ווסט בתא של תיקי היד במטוס

נוסעים הופתעו לגלות את הדיילת שוכבת בתא המטען ומברכת אותם משם לשלום. בחברה טוענים שזה חוש ההומור של הדיילת, והיא פשוט רצתה להצחיק את הנוסעים "בהתאם לתרבות המשעשעת והמבודחת שמאפיינת את החברה ועובדיה"

03.08.2019, 21:06 | שירות כלכליסט

נוסעים שעלו ביום שני על טיסה של חברת סאות'ווסט מנאשוויל טנסי לאטלנטה הופתעו לגלות את אחת הדיילות כשהיא שוכבת בתוך התאים של תיקי היד ומברכת אותם לשלום משם. בהתאם למתבקש בימינו, סרטון של הדיילת במיקום המוזר הפך עד מהרה לוויראלי. עם זאת, לפי סאות'ווסט לא מדובר בתקרית מוזרה במיוחד אלא פשוט שהדיילת אימצה את התרבות המשעשעת והמבודחת שמאפיינת את החברה והעובדים שלה.

הדיילת בתא המטען, צילום: DISKO_INVERNO/TWITTER הדיילת בתא המטען | צילום: DISKO_INVERNO/TWITTER הדיילת בתא המטען, צילום: DISKO_INVERNO/TWITTER

"עובדי סאות'ווסט ידועים בכך שהם אוהבים להפגין את חוש ההומור והאישיות המיוחדת שלהם", נמסר בהודעה שפרסמה חברת התעופה. "במקרה הזה, אחת הדיילות שלנו ניסתה ליצור רגע של צחוק עם הלקוחות שעלו על המטוס. זו כמובן לא ההתנהלות הרגילה שלנו, והדיילים שלנו תמיד שומרים על בטיחות".

חוש ההומור המיוחד של העובדים בא לידי ביטוי בעבר בכך שהעבירו את הרצאת הבטיחות בתחילת הטיסה בטון סקסי, השתמשו בקולות של הדמויות המצוירות ממהסדרה לוני טונס (Looney Tunes) כדי להכריז על הנחיתה ואף ניצלו את הרמקול כדי לבצע הופעות סטנד אפ במהלך הטיסות. השנה החברה אף דורגה כאחת החברות הטובות ביותר לעבוד בה, בין השאר כנראה בשל האווירה המבודחת ששוררת בה.

ורוניקה לויד, הנוסעת שצילמה את הסרטון של הדיילת ופרסמה אותו בטוויטר, הודתה כי היתה "נבוכה" מהסיטואציה. "תארו לעצמכם שאתם עולים על טיסה ולא יכולים למצוא היכן להניח את תיק היד כי הדיילת שוכבת בתא המיועד לכך", כתבה בטוויטר. "אני לא יכולה להתגבר על כמה זה מוזר בעיניי". לדבריה, הדיילת שהתה בתא תיקי היד במשך כעשר שקות בזמן שנוסעים עלו על המטוס, אך לאחר שירדה משם היא התנהגה בצורה "נחמדה מאד" בשאר הטיסה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות