אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקרב על תפקיד מנכ"ל לאומי: שמוליק ארבל ורונן אגסי מצטרפים למירוץ צילום: עמית שעל

הקרב על תפקיד מנכ"ל לאומי: שמוליק ארבל ורונן אגסי מצטרפים למירוץ

ארבל הוא ראש החטיבה העסקית בבנק ואגסי משמש כראש חטיבת שוקי הון. השניים יתמודדו על התפקיד מול החשבת הכללית באוצר לשעבר מיכל עבאדי-בויאנג'ו וחנן פרידמן, המשנה למנכ"ל לאומי, שמועמדותם פורסמה מוקדם יותר היום

02.08.2019, 14:47 | רחלי בינדמן

המירוץ לתפקיד מנכ״ל בנק לאומי מתחמם וגם מועמדים מתוך הבנק מצטרפים אליו: שמוליק ארבל, ראש החטיבה העסקית של בנק לאומי, רונן אגסי, ראש חטיבת שוקי הון של הבנק, וחנן פרידמן, המשנה למנכ״ל וראש חטיבת האסטרטגיה, יגישו את מועמדותם להחלפת רקפת רוסק-עמינח בראשות הבנק.

רונן אגסי, צילום: מיה כרמי- דרור רונן אגסי | צילום: מיה כרמי- דרור רונן אגסי, צילום: מיה כרמי- דרור

ארבל מכהן בתפקידו מאז יוני 2018 ולפני כן שימש כראש המערך המסחרי, והוא מכהן כחבר הנהלה מאז 2017. הוא מילא שורה של תפקידים בכירים בלאומי. בין היתר, כיהן כמשנה למנכ״ל לאומי ארה״ב. אגסי עומד בראשות חטיבת שוקי ההון מאז אפריל 2017. כמו כן הוא מכהן כיו״ר זרוע ההשקעות הריאליות של הבנק - לאומי פרטנרס, תפקיד שבו החליף את ירון בלוך שעבר לכהן כיו״ר חברת כרטיסי האשראי מקס (לאומי קארד לשעבר) לאחר שקרן ההשקעות ורבורג פינקוס רכשה אותה מבנק לאומי.

טרם הצטרפותו ללאומי אגסי כיהן בתפקידים בכירים בקבוצת הראל. בין היתר כיהן כמנכ״ל הראל השקעות. פרידמן מכהן בתפקידו מאז אפריל האחרון. בעבר שימש כיועמ״ש של הבנק.

כפי שפורסם לראשונה ב״כלכליסט״, גם מיכל עבאדי-בויאנג׳ו, החשבת הכללית לשעבר ויו״ר בית ההשקעות פסגות לשעבר, תגיש את מועמדותה. רוסק-עמינח, שעומדת בראש לאומי מאז 2012, הודיעה בסוף יוני על פרישתה. מועד עזיבתה טרם נקבע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות