אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארקיע הודיעה על פיטורים של כ-15 עובדים והקמת מחלקה חדשה צילום: ארקיע

ארקיע הודיעה על פיטורים של כ-15 עובדים והקמת מחלקה חדשה

למרות הודעתה הקודמת כי בעקבות פינוי שדה דב תפטר מאות עובדים, הודיעה היום החברה שסיכמה עם ההסתדרות על פיטורים של כ-15 עובדים בלבד; בנוסף היא צפויה לקלוט חלק מעובדי שדה דב לשם הקמת מחלקה חדשה, ולצמצם שירותי קרקע המסופקים ע"י חברה חיצונית ולהעבירם לעובדי החברה

06.08.2019, 15:54 | תומר הדר

הזיג זג של ארקיע מסתיים בסוף בפיטורי עובדים מצומצמים יחסית - כך עולה מסיכום שהושג בין ארקיע ובין ההסתדרות, זאת על רקע פינוי שדה דב, כך הודיעה היום (ג') החברה.  

קראו עוד בכלכליסט

על פי ההבנות בין הצדדים, צפויה ארקיע לפטר כ-15 עובדים מתוך כ-650 עובדים בחברה. כזכור, לפני כחודש, הוכרז סכסוך עבודה בין החברה לבין ההסתדרות, על רקע כוונתה לפטר מאות עובדים, אך לאחר מכן החברה חזרה בה.

ניר דגן מנכ"ל ארקיע, צילום: שי אדם ניר דגן מנכ"ל ארקיע | צילום: שי אדם ניר דגן מנכ"ל ארקיע, צילום: שי אדם

על פי הודעתה של ארקיע, צפויה החברה לקלוט חלק מן העובדים שהיו מוצבים בשדה דב לצורך הקמת מחלקה חדשה בנתב"ג שתעניק שירותים שהוענקו עד כה על ידי רשות שדות התעופה.

בנוסף תצמצם ארקיע את היקף השירותים שמקבלת החברה מחברת שירותי הקרקע אירוהנדלינג - ובמקומה תשתמש בעובדים של ארקיע.

יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות אבי אדרי, צילום: אוראל כהן יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות אבי אדרי | צילום: אוראל כהן יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות אבי אדרי, צילום: אוראל כהן

לפי הודעת ההסתדרות: "ההסתדרות, הנהלת ארקיע וועד עובדי החברה הגיעו להבנות אשר שומרות על האיתנות הכלכלית של החברה ועל מעמדם התעסוקתי של העובדים. זאת כחלק מההליכים הנדרשים בעקבות ההשלכות הנובעות מסגירת שדה דב".

את המו"מ ניהלו יושב ראש איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות אבי אדרי, מנכ"ל קבוצת ארקיע ניר דגן ועליזה בלאיש, יו"ר ועד עובדי ארקיע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות