אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נת"ע: אחרי היועצת המשפטית, גם סמנכ"ל המשאבים התפטר צילום: שאול גולן

נת"ע: אחרי היועצת המשפטית, גם סמנכ"ל המשאבים התפטר

שרון וולפר הודיע הערב על התפטרותו. הוא היה אחראי בין השאר על ניהול ופרסום המכרזים לקווי הרכבת הבאים שאמורים לקום במטרופולין ת"א. הבוקר חשף "כלכליסט" שהיועצת המשפטי של החברה, טל דגן, התפטרה אף היא מהחברה

07.08.2019, 19:28 | ליאור גוטמן

סמנכ"ל משאבים בחברת נת"ע (נתיבי תחבורה עירוניים) שרון וולפר הודיע לפני שעה קלה על התפטרותו.

קראו עוד בכלכליסט

במכתב ששלח למנכ"ל יהודה בר און - שעוזב בעצמו בעוד כחודש - וולפר לא מנמק את עזיבתו, ורק סוקר את ימיה הראשונים של החברה לאחר הלאמת פרויקט הרכבת הקלה בתל אביב על ידי הממשלה בסוף 2010. וולפר היה אחראי בין השאר על ניהול ופרסום המכרזים לקווי הרכבת הבאים שאמורים לקום במטרופולין תל אביב, ובעלות של כ-15 מיליארד שקל.

יהודה בר און מנכ"ל נת"ע שהתפטר, צילום: אריאל שרוסטר   יהודה בר און מנכ"ל נת"ע שהתפטר | צילום: אריאל שרוסטר יהודה בר און מנכ"ל נת"ע שהתפטר, צילום: אריאל שרוסטר

הבוקר חשף "כלכליסט" שהיועצת המשפטי של החברה, טל דגן, התפטרה אף היא מהחברה, ואם מוסיפים על כך את עזיבתו המיועדת של מנכ"ל החברה יהודה בר און, אזי שהמנכ"ל הבא שיכנס לתפקיד יאלץ להקים בעצמו מוטת שליטה ניהולית חדשה.

הפרויקט הכי חשוב של נת"ע כיון הוא הקמת הקו הראשון של הרככבת (הקו האדום) בעלות של כ-17 מיליארד שקל. הקו יחבר בין פ"ת דרך ר"ג ותל אביב ועד בת ים ולאורך 24 ק"מ, מתוכם 12 מתחת לפני האדמה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות