אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסטארט-אפ הישראלית TestProject נרכשת על ידי חברת Tricentis צילום: שאטרסטוק

חברת הסטארט-אפ הישראלית TestProject נרכשת על ידי חברת Tricentis

החברה הישראלית הקטנה מעסיקה כ-11 עובדים ועוסקת בתחום בדיקות התוכנה בענן. סכום הרכישה לא נמסר, החברה הישראלית לא גייסה מעולם הון כך שלא ידוע מה שווייה

08.08.2019, 16:56 | מאיר אורבך
חברת Tricentis הודיעה היום (ה') על רכישת הסטארט-אפ הישראלית TestProject. הרוכשת שמוחזקת על ידי קרן ההשקעות אינסייט היא אחת החברות המובילות בעולם בתחום בדיקות האוטומציה. החברה הישראלית הוקמה ופועלת על בסיס מימון עצמי ללא גיוסי הון. היא מעסיקה 11 עובדים. סכום הרכישה לא פורסם. טסטפרוג'קט תישאר חברה עצמאית בניהול של מייסדי החברה.

קראו עוד בכלכליסט

בשיחה עם כלכליסט אמר מארק קרדשוב, מנכ״ל ואחד ממייסדי החברה, "בעקבות הרכישה נהפוך להיות מרכז פיתוח של החברה הרוכשת ונרחיב אותו. אנחנו נוביל את החדשנות של הרוכשת בתחום של הקוד הפתוח. אנחנו מאוד מקורבים לקהילה של המפתחים שמונה 5,000 חברות ויחידים".

חברת הסטארט-אפ הישראלית TestProject נרכשת על ידי Tricentis, צילום: Shutterstock חברת הסטארט-אפ הישראלית TestProject נרכשת על ידי Tricentis | צילום: Shutterstock חברת הסטארט-אפ הישראלית TestProject נרכשת על ידי Tricentis, צילום: Shutterstock

מייסדי החברה למעט מארק קרדשוב הם: אלדר קרבצקי ה-CTO, ויטאלי בוחובסקי, שמשמש כיועץ אבטחה ראשי של החברה ומרט סטרלץ סגן נשיא למוצר של החברה. קרן אינסייט היתה הגורם המממן של העיסקה.

"Tricentis היא חברה שתמיד הציבה את הבוחנים והקהילה במקום הראשון", אמר סנדפ ג'והרי, מנכ"ל Tricentis. "על ידי איחוד כוחות עם TestProject אנו מחזקים את המחויבות שלנו לדמוקרטיזציה של אוטומציה של הבדיקות, ומספקים פלטפורמה פתוחה לחדשנות. בעבודה עם ארגונים, היינו עדים לצורך מובהק לסדר את המסגרות לבדיקות קוד פתוח ברחבי הארגון. TestProject, עם הטכנולוגיה מבוססת הענן שלה, המונע על ידי קהילה, מספקת פיתרון איכותי".

הרוכשת מעסיקה מעל ל-1,000 עובדים ויש לה מעל ל-1,500 חברות איתן היא עובדת ביניהן: Allianz, ANZ Bank, Cisco, Dolby, Experian, First Data, HSBC, Merck, Office Depot, Samsung, Swiss Re, Starbucks, Telstra, UBS, Vodafone, Whole Foods, and WorldPa.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות