אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עיריית ת"א מקדמת בניית 450 דירות בדרך השלום במסגרת פינוי-בינוי הדמיה: דוניץ

עיריית ת"א מקדמת בניית 450 דירות בדרך השלום במסגרת פינוי-בינוי

את הפרויקט תבנה חברת אחים דוניץ. מדובר במתחם בן 15 דונם הגובל בדרך השלום, בגן וולפסון ובגבעתיים. כיום יש במקום מספר בניינים ובהם 150 דירות ושטחי מסחר

12.08.2019, 11:54 | נמרוד בוסו

חברת הבנייה אחים דוניץ דיווחה היום לבורסה כי עיריית תל אביב תקדם את פרויקט פינוי-בינוי שיוזמת החברה במזרח העיר בו משמשת החברה כיזמית.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר במתחם בן 15 דונם הגובל בדרך השלום ובגן וולפסון מדרום-מערב, ובגבעתיים מצפון-מזרח. כיום במקום מספר בניינים ובהם 150 דירות ושטחי מסחר. במקומם תבנה החברה לפחות 450 דירות.

הדמיית פרויקט פינוי-בינוי בדרך השלום בת"א, הדמיה: דוניץ הדמיית פרויקט פינוי-בינוי בדרך השלום בת"א | הדמיה: דוניץ הדמיית פרויקט פינוי-בינוי בדרך השלום בת"א, הדמיה: דוניץ

אישור התוכנית הוא בכפוף לתנאים שקבעה העירייה וביצוע הפרויקט כפוף לאישור הוועדה המקומית ולתנאים נוספים. את הפרויקט מתכנן משרד האדריכלים יסקי מור סיוון.

נסים אחיעזרא, מנכ"ל חברת האחים דוניץ: "מדובר בצעד משמעותי של מתן אור ירוק לתוכנית מצד העירייה, המאפשר לנו להתקדם עם הפרויקט. בימים אלו אנו מכינים את התוכנית להגשה לועדה המקומית, ואני מקווה שהפרויקט יצא לדרך בעוד כשנתיים".

חברת אחים דוניץ היא חברה ציבורית הפעילה מה כ-50 שנה ונסחרות בבורסה לני"ע בתל אביב. בעבר יזמה את פרויקט פינוי-בינוי "קריית האמנים" בראשון לציון הכולל פינוי של 276 דירות ובניית 1,400 דירות ב-14 מגדלים בני 35-25קומות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות