אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת פתאל קונה 20% מחברת Create צילום: יעל גולדשמיד

רשת פתאל קונה 20% מחברת Create

סכום העסקה טרם נחשף; החברה קמה לפני שלוש שנים, ומציעה שירותי איפיון ועיצוב מערכות ומוצרי דיגיטל. פתאל היא אחת מלקוחותיה, ומפעילה גם בית ספר לתחומי חוויית המשתמש, ניהול המוצר ועוד

12.08.2019, 13:00 | מאיר אורבך

רשת המלונות פתאל רוכשת 20% מחברת Create, שמתמחה באיפיון ועיצוב מערכות ומוצרי דיגיטל לחברות הייטק.

קראו עוד בכלכליסט

ההשקעה תיעשה באמצעות רכישה של 20% ממניות Create בשלב ראשון ותאפשר בניית צוות מוצר חזק לפתאל, שיאפשר בנייה של מערך דיגיטל עולמי. במקביל, תורחב הפעילות של Create בארץ ובעולם. סכום ההשקעה לא נחשף.

מייסדי החברה, אורן שטנג וליאור יאיר, צילום: יעל גולדשמיד מייסדי החברה, אורן שטנג וליאור יאיר | צילום: יעל גולדשמיד מייסדי החברה, אורן שטנג וליאור יאיר, צילום: יעל גולדשמיד

Create הוקמה לפני שלוש שנים ומתמחה בתהליכי מוצר, אופטימיזציה ועיצוב חווית משתמש. החברה גם מפעילה את בית הספר הגדול מסוגו ביותר לתחומי חווית משתמש, ניהול מוצר, עיצוב ופיתוח ווב. החברה בבעלות אורן שטאנג וליאור יאיר, ומספקת שירותים וייעוץ לחברות בישראל ובעולם. בנוסף, מכשירה Create צוותי מוצר לתעשיית ההייטק על ידי ניהול תהליכי גיוס והכשרה פנימיים, וכן מעבירה תכניות הכשרה לצוותים מקצועיים בחברות מוצר בארץ ובעולם.

נדב פתאל, צילום: עזרא לוי נדב פתאל | צילום: עזרא לוי נדב פתאל, צילום: עזרא לוי

בתחילת השנה הכריז פתאל על כניסת החברה לתחום טכנולוגיות התיירות כאשר הקימה בבעלות משותפת עם ספרינג ונצ'רס של אביב רפואה את חברת ההשקעות Journey Ventures. האחרונה משקיעה בחברות טכנולוגיה בארץ ומחוץ לה, שנמצאות בשלבים מתקדמים של פיתוח טכנולוגיות בתחום התיירות והמלונאות. ההשקעה ב-Create תתרום גם לחברות הפורטפוליו של חברת ההשקעות.

נדב פתאל, סמנכ"ל השיווק של פתאל, מסר: "Create מספקת שירותים לרשת פתאל מספר רב של שנים, ובעזרתה הצלחנו לייצר בידול ונוכחות דיגיטלית מתקדמת בענף. לאור השינויים שעובר ענף התיירות בעשור האחרון, וההשפעה של עולם הדיגיטל והטכנולוגיה על המוצרים התיירותיים, אנו רואים לנכון להגדיל את הנוכחות שלנו בתחום ולהעמיק את אחיזתנו בו. זאת תוך ההבנה והתפיסה כי המוצר הדיגיטלי ימשיך להיות משמעותי יותר בעתיד ורשת פתאל רואה עצמה כמובילת שוק, בארץ ובעולם, גם בתחום זה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות