אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מידת הנעליים של ילדיכם גדלה במהירות? נייק משיקה "תוכנית מנויים" לילדים צילום: nike

מידת הנעליים של ילדיכם גדלה במהירות? נייק משיקה "תוכנית מנויים" לילדים

ענקית בגדי ונעלי הספורט מציעה 3 מסלולים בעלות של 600-240 דולר בשנה המזכה את הילדים ב-12-4 זוגות נעלים. החברה מדווחת כי שעות ספורות לאחר פתיחת השירות הוא התמלא והורים רבים נמצאים ברשימות המתנה

13.08.2019, 21:00 | שירות כלכליסט

ענקית בגדי ונעלי הספורט נייקי מצאה פתרון להורים שהילדים שלהם גדלים מהר מדי ומידות הנעליים שלהם משתנה כל הזמן. החברה מציעה שירות מינויים ראשון מסוגו לנעלי ילדים שנקרא Nike Adventure Club. השירות כולל 3 מסלולים שנתיים להחלפת נעליים. בחברה קוראים להסדר הזה ה"חבר הטוב ביותר של ההורים".

ישנם כאמור 3 סלולים והמחירים נעים בין 20 ל-50 דולר בחודש. השירות מיועד לילדים בגילי 2 עד 10 ומציע 100 סוגים של נעלי נייקי וקונברס שאפשר לבחור מתוכם. כשהנעל נהיית קטנה מדי שולחים אותה חזרה ונייקי תשלח את הנעל הבאה שתיבחר. בחברה אף הבטיחו כי הנעליים המשומשות יגרסו וישמשו מחדש בבניית משטחים לגני שעשועים.

נעלי ספורט של נייקי לילדים, צילום: nike נעלי ספורט של נייקי לילדים | צילום: nike נעלי ספורט של נייקי לילדים, צילום: nike

המסלול הזול שעולה 20 דולר בחודש (240 דולר בשנה) מספק 4 זוגות נעליים בשנה. המסלול השני עולה 30 דולר בחודש (360 דולר בשנה) מספק 6 זוגות נעליים, והמסלול השלישי עולה 50 דולר בחודש (600 דולר בשנה) וכולל 12 זוגות (לפיכך, במסלול הזול זוג אחד עולה 60 דולר, 10 דולר יותר מאשר במסלול היקר). בנייקי ערכו לתכנית פיילוט במשך שנתיים, שבו השתתפו 10 אלף הורים.

המחיר הממוצע של נעל של נייקי משתנה בהתאם לרשת שבה קונים ולסוג הנעל, אך השבוע הציעו למכירה באמזון כמה זוגות בעלות של פחות מ-40 דולר לאחד.

 

מידות הנעלים של הילדים גדלות כל הזמן, צילום: nike מידות הנעלים של הילדים גדלות כל הזמן | צילום: nike מידות הנעלים של הילדים גדלות כל הזמן, צילום: nike

בשלב זה לא נראה שהמחיר מרתיע את ההורים, ולפי הודעת החברה שעות ספורות לאחר פתיחת השירות הוא התמלא והורים רבים נמצאים ברשימות המתנה.

המסלול הזול שעולה 20 דולר בחודש מספק 4 זוגות נעליים בשנה בעלות של 240 דולר. המסלול השני עולה 30 דולר בחודש (כלומר 360 דולר בשנה) ומספק 6 זוגות נעליים, בעוד שהמסלול השלישי עולה 50 דולר בחודש (600 דולר בשנה) וכולל 12 זוגות. פירוש הדבר, שבמסלול

הזול זוג אחד עולה 60 דולר, כלומר 10 דולר יותר מאשר במסלול היקר.

המחיר הממוצע של נעל של נייקי משתנה בהתאם לרשת שבה קונים ולסוג הנעל, אך השבוע הציעו למכירה באמזון כמה זוגות בעלות של פחות מ-40 דולר לאחד. 

לפי איגוד רופאי כפות הרגליים בארה"ב, מידת הנעליים של ילדים יכולה להשתנות בכל כמה חודשים, בהתאם לקצב הגדילה של הילד. ילדים בגילי שנה עד שלוש מחליפים לעיתים נעליים כל 3.5 חודשים, בעוד שבגילי 3 עד 10 קצב ההחלפה הממוצע עומד על 5.5 חודשים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות