אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הג'וב הבא הוא מהחלומות - אבל הוא ממש לא בשבילכם צילום: Hotels.com

הג'וב הבא הוא מהחלומות - אבל הוא ממש לא בשבילכם

אתר Hotels.com מחפש עובד הולך על ארבע, נובח ומכשכש בזנב שיבדוק מלונות יוקרה ידידותיים לבעלי חיים ברחבי העולם. מדוע כלבים זקוקים לחופשות - ומי יכול להגיש מועמדות?

17.08.2019, 21:55 | שירות כלכליסט

עבודה כמבקרים של בתי מלון יוקרתיים היא תפקיד החלומות של כל אוהבי הנסיעות, כולל הכלבים שביניהם.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווחים, אתר Hotels.com מחפש אחר המבקר המושלם שיבדוק את המלונות הידידותיים ביותר לחיות ברחבי העולם. עם זאת, יש לשים לב שהמבקר שהם מחפשים הולך על ארבע, נובח ומכשכש בזנב.

גם כלבים זקוקים לחופשה, צילום: Hotels.com גם כלבים זקוקים לחופשה | צילום: Hotels.com גם כלבים זקוקים לחופשה, צילום: Hotels.com

זה אולי יפתיע רבים, אך גם כלבים זקוקים לחופשות, בדיוק כמו בני אדם. "גם כלבים נהיים מוצפים ברגשות, זה לא משהו שבלעדי רק לנו בני האדם, וחופשה היא דרך נהדרת להפחית את רמות הלחץ הן עבור הכלבים והן עבור הבעלים שלהם", הסביר גרהאם הול, מומחה להתנהגות כלבים.

מבקר של מלונות יוקרה לא טיפוסי בוחן את המיטה, צילום: Hotels.com מבקר של מלונות יוקרה לא טיפוסי בוחן את המיטה | צילום: Hotels.com מבקר של מלונות יוקרה לא טיפוסי בוחן את המיטה, צילום: Hotels.com

הכלב שייבחר לתפקיד מבקר בתי המלון, יקבל 10 שוברים למלונות הנחשבים הטובים ביותר בקרב הידידותיים לכלבים, כל אחד בשווי 200 דולר. ולמקרה שדאגתם, הבעלים שלהם מוזמנים להצטרף לחופשה.

"לעתים אנחנו אוהבים את חיות המחמד שלנו יותר משאנחנו אוהבים את בני הזוג, כך שזה לא מפתיע שנרשמה עלייה משמעותית בנוסעים שרוצים לקחת את בעל החיים איתם לחופשה", הוסיפה ליז אוקמן, המנהלת של EMEA, הבעלים של אתר Hotels.com. "החיפוש שלנו אחרי כלב שיבקר את בתי המלון הוא הדרך שלנו להבטיח שהמלונות המוגדרים כידידותיים לכלבים באמת יזכו לאישור הכלבים", הוסיפה.

הזוכה יקבל 10 שוברים של 200 דולר כל אחד, צילום: Hotels.com הזוכה יקבל 10 שוברים של 200 דולר כל אחד | צילום: Hotels.com הזוכה יקבל 10 שוברים של 200 דולר כל אחד, צילום: Hotels.com

באתר כבר יש קטגוריה מיוחדת למלונות הטובים לבעלי חיים, כך שהכלב חובב החופשות שייבחר יספק מידע חיוני לבעלים של החיות שרוצים להבטיח שיקבלו חופשה מהסרטים.

על מנת להגיש מועמדות לתפקיד, בעלי הכלבים צריכים להעלות לחשבון האינסטגרם שלהם תמונה של הכלב חובב הנסיעות ולתייג את @hotelsdotcom תוך שימוש בהאשטאג #CanineCritic. המועמדים חייבים לעקוב אחר החשבון של האתר כדי שהמועמדות שלהם תישקל. אפשר להירשם עד ה-25 באוגוסט.

בעלי הכלבים חייבים להיות מעל גיל 18 ותושבים חוקיים של בריטניה, צרפת, ספרד, נורבגיה, פינלנד, גרמניה, טורקיה, ארה"ב, קנדה (לא כולל קוויבק), ברזיל, מקסיקו וארגנטינה.

הגשת המועמדות לתפקיד פתוחה עד 25 באוגוסט. ליותר פרטים היכנסו לעמוד התקנון כאן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות