אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איש העסקים טדי שגיא עובר ללונדון צילום: אוראל כהן, שאטרסטוק

פרסום ראשון

איש העסקים טדי שגיא עובר ללונדון

שגיא, שחילק בשנים האחרונות את זמנו בין ישראל ולונדון, עובר לבירה הבריטית על רקע התרחבות פעילות הנדל"ן והסחר האלקטרוני שלו בעיר. בין היתר, הוא חולש בלונדון על הקמדן מרקט ועל עשרות נכסים במרכז העיר

17.08.2019, 22:46 | שירות כלכליסט

איש העסקים טדי שגיא עוזב את ישראל וצפוי לעבור לגור בלונדון בשבועות הקרובים. שגיא מבצע את הצעד, לאחר שבשנים האחרונות הוא הרחיב באופן משמעותי את רכישות הנדל"ן בלונדון, וכיום הוא מחזיק בבריטניה בנדל"ן ובפעילות סחר אלקטרוני בהיקף של כ-4.5 מיליארד ליש"ט.

קראו עוד בכלכליסט

שגיא רכש בשנים האחרונות את הבעלות המלאה על הקמדן מרקט, והשקיע בפיתוח השוק מאות מיליוני ליש"ט. בנוסף, הקבוצה שלו מחזיקה בעשרות נכסים מרכזיים באזור הולבורן במרכז לונדון. נוסף על כך, שגיא מחזיק בפעילות סחר אלקטרוני בבריטניה תחת הפעילות של everything 5 Pound ששווייה מוערך במאות מיליוני ליש״ט.

טדי שגיא, צילום: אוראל כהן טדי שגיא | צילום: אוראל כהן טדי שגיא, צילום: אוראל כהן

בקבוצת שגיא מסבירים את המעבר ברצונו של שגיא להיות קרוב לניהול נכסיו בבירה הבריטית ובתוכניות שונות של שגיא להאצת התפתחות הקבוצה בעיר ולרכישת נכסים נוספים. בשנים האחרונות חילק שגיא את זמנו בין ישראל ללונדון, והתרחבות הפעילות בלונדון מחייבת נוכחות משמעותית יותר בבירה הבריטית.

טדי שגיא הרחיב בשנים האחרונות את השקעותיו בישראל. במסגרת זאת, הוא רכש את חברת LAYAM מידי קבוצת סקאל הכוללת פעילות דיוטי פרי בנתב"ג ובנמלי ישראל; הקים את מתחם העבודה השיתופי היוקרתי LABS בקומות העליונות בעזריאלי שרונה; נכנס בשותפות בחברת אולטרייד העוסקת במחזור פסולת אלקטרונית וציוד IT. שגיא אף השקיע עשרות מיליוני דולרים במספר סטרט=אפים של יזמים ישראלים כמו אקטיביו, ארביטריפ, סמארטגרין ועוד.

ב-2010 רכש שגיא את ביתו של זכי רכיב ברחוב גלי תכלת בהרצליה פיתוח ב-145 מיליון שקל - בית שהיה שייך בעבר לאיש העסקים האוסטרי מרטין שלאף. .

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות