אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השותף של דוד פתאל בחברת חללי העבודה: יובל ברונשטיין צילום: עומר מסינגר, עמית שעל

בלעדי לכלכליסט

השותף של דוד פתאל בחברת חללי העבודה: יובל ברונשטיין

מנכ"ל עזריאלי לשעבר יכהן כיו"ר Rooms - החברה־הבת של פתאל החזקות - ויחזיק ב־10% ממניותיה. בשנה האחרונה החברה שכרה 4,900 מ"ר בשני בניינים ברעננה ובת"א בסמוך למלון של פתאל. בנו של דוד פתאל, נדב, מכהן כמנכ"ל החברה

19.08.2019, 06:55 | גולן חזני

השותף של דוד פתאל בעסקי חללי העבודה המשותפים נחשף: ל"כלכליסט" נודע כי יובל ברונשטיין, מנכ"ל עזריאלי לשעבר, ישמש כיו"ר Rooms, החברה־הבת של פתאל החזקות, ויחזיק ב־10% ממניותיה.

ברונשטיין חבר לפתאל בחודשים האחרונים והחיבור בין השניים צפוי לסייע לבניית החברה לאור היכרותו של ברונשטיין עם תחום הנדל"ן המניב בישראל. עוד נודע כי ברונשטיין עצמו בוחן את הקמתה של קרן השקעות לנדל"ן מניב בארה"ב.

רשת פתאל הודיעה על כניסה לתחום חללי העבודה המשותפים לפני כשנה ומאז הספיקה לרכוש שני נכסים שמיועדים לפעילות זו. בתפקיד מנכ"ל חברת Rooms מכהן נדב פתאל, בנו של דוד פתאל.

דוד פתאל ויובל ברונשטיין, צילום: עומר מסינגר, עמית שעל דוד פתאל ויובל ברונשטיין | צילום: עומר מסינגר, עמית שעל דוד פתאל ויובל ברונשטיין, צילום: עומר מסינגר, עמית שעל

מטרת החברה היא להשכיר משרדים, חדרי ישיבות וחללי עבודה משותפים, תוך ניסיון ליצירת סינרגיה עם עסקי המלונות העסקיים של הקבוצה. לשיטת פתאל, הקמת חללי העבודה במיקומים שסמוכים למלונות הרשת תאפשר לחללי העבודה לעשות שימוש במערך השירותים המלונאי, כך שיווצר לחללים האלו ערך מוסף ביחס למתחמי העבודה המשותפים המתחרים.

בהתאם לכך, בדצמבר האחרון שכרה החברה 1,400 מ"ר בשתי קומות במגדלי אמות ביטוח בדרך בגין בתל אביב, באותו הבניין שבו פתאל מפעילה את מלון העסקים NYX. המלון והקומות שמשמשים את חללי העבודה נשכרו במסגרת הסכם ארוך טווח עם אמות. חודש לאחר מכן, בינואר, שכרה החברה 3,500 מ"ר בשתי קומות באזור התעשייה הצפוני של רעננה, בבניין של אקרו נדל"ן שכולל 10 קומות משרדים מעל קומת מסחר. Rooms שכרה את שתי הקומות העליונות בבניין והמתחם שלה נמצא בתהליך הקמה.

שותף לצמיחת עזריאלי

 

ברונשטיין (50), כיהן עד 2017 כמנכ"ל עזריאלי והחזיק בתפקיד במשך חמש שנים. לפני כן כיהן במשך שש שנים כסמנכ"ל כספים בחברה, בתקופה שבה דוד עזריאלי עוד היה בחיים וכיהן כיו"ר. ברונשטיין היה שותף לצמיחת החברה. בתקופת כהונתו כמנכ"ל עברה החברה להתמקד בנדל"ן מניב באמצעות ייזום ורכישה של קרקעות, וכן באמצעות שדרוג נכסים קיימים בטרם הצטרף לקבוצה, ברונשטיין שימש בתפקידים בכירים באוצר במשך 11 שנים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות