אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עמרי לוטן ימונה למנכ"ל חברת הצבעים נירלט צילום: יחצ נגב

עמרי לוטן ימונה למנכ"ל חברת הצבעים נירלט

לוטן, שאמור לעזוב בקרוב את תפקידו כמנכ"ל מפעל הפיס ייכנס לנירלט לקראת סוף חודש ספטמבר

19.08.2019, 09:27 | שירות כלכליסט

עמרי לוטן, המכהן משנת 2016 כמנכ"ל מפעל הפיס, ימונה למנכ"ל חברת נירלט צבעים, מקבוצת אינרום תעשיות בנייה. המינוי יכנס לתוקף לקראת סוף חודש ספטמבר. אתמול פרסם כלכליסט כי לוטן צפוי לפרוש מתפקידו כמנכ"ל מפעל הפיס.

ללוטן ניסיון רב בהובלת חברות תעשייה. בעברו כיהן לוטן כמשנה למנכ"ל קבוצת אסם (נסטלה ישראל) ומנכ"ל חטיבת המזון המוכן באסם, מנכ"ל קבוצת נגב קרמיקה, מנכ"ל טבעול, מנכ"ל פלסטרו, ויו"ר העוגנפלסט. בנוסף, כיהן לוטן במשך אחת עשרה שנים בתפקידי ניהול שונים בקבוצת פרוקטר אנד גמבל העולמית. ללוטן תואר BA במדעי המדינה ופסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב ותואר MBA מאוניברסיטת `Erasmus` שברוטרדם, הולנד.

עמרי לוטן, צילום: יחצ נגב עמרי לוטן | צילום: יחצ נגב עמרי לוטן, צילום: יחצ נגב

ציון גינת, יו"ר אינרום תעשיות בנייה, מסר: "אנו מקדמים בברכה את עמרי לוטן ושמחים על הצטרפותו לצוות המוביל של אינרום תעשיות בנייה. הניסיון הנרחב של עמרי בהובלת חברות תעשייה מהשורה הראשונה יהווה נכס חשוב לנירלט בתהליך צמיחתה המתמשך".

נועם שצ'לקה, יו"ר נירלט, ציין: "עמרי הינו מנהל מקצועי ועתיר ניסיון ואין ספק שיוכל להשתלב במהרה בחברת נירלט ולהובילה ביחד עם צוות ההנהלה והעובדים המצויינים שלה להמשך פיתוחה, הבטחת צמיחתה והרחבתה למחוזות חדשים של הצלחה ומובילות בשווקי פעילותה. ברצוני להודות לרן מנו שכיהן בחודשים האחרונים גם כממלא מקום מנכ"ל בנירלט, ולהביע את ההערכה הרבה בשם נירלט וכל חברי הדירקטוריון שלה על תרומתו הראוייה לשבח לאורך יותר מ-15 שנה כמנהל בכיר וחבר הנהלה בנירלט, ולאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו".

לוטן מסר: "אני נרגש לחזור לתעשייה, ולא פחות נרגש מהחזרה לעולם "עיצוב הבית" עם הפנים לתעשייה כמו גם לצרכן הסופי. נירלט הינה חברה מצויינת עם פונציאל עצום ואני מודה על הזכות שניתנה לי להובילה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות