אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
WSC Sports מתרחבת: שכרה את הקומה ה-29 במגדל השחר בגבעתיים צילום: עוזי פורת

WSC Sports מתרחבת: שכרה את הקומה ה-29 במגדל השחר בגבעתיים

היקף העסקה מוערך ב-2 מיליון שקל לשנה. הוא צפוי לסייע לחברה שבנתה פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית ליצירת תקצירי ספורט, להכפיל את מספר העובדים עד לסוף 2020

19.08.2019, 16:56 | דותן לוי

חברת WSC Sports שכרה את הקומה ה-29 במגדל השחר בגבעתיים לצורכי התרחבות. המגדל ממוקם סמוך למתחם הבורסה ברמת גן. כיום, החברה שוכרת את הקומה ה-28 במגדל המשתרעת על שטח של 1,200 מ"ר, וכעת נכנסת לקומה נוספת, המשתרעת על פני שטח של 1,600 מ״ר.

קראו עוד בכלכליסט

הקומה מושכרת מחברת כלל וכוללת חניות, כאשר שוויה של העסקה מוערך ב-8 מיליון שקל ל-4 שנים. החברה קיבלה את שטח המשרדים החדש ברמת גמר, אך ביצעה בו התאמות.

WSC Sports שכרה את הקומה ה-29 במגדל השחר, צילום: עוזי פורת WSC Sports שכרה את הקומה ה-29 במגדל השחר | צילום: עוזי פורת WSC Sports שכרה את הקומה ה-29 במגדל השחר, צילום: עוזי פורת

כיום החברה מונה כיום 104 עובדים, ועתידה להתרחב ל-200 עובדים עד סוף 2020. ההתרחבות נובעת מגידול בבסיס הלקוחות של החברה, בהיקף המוצרים וענפי הספורט להם היא מעניקה שירות, ובאזורים הגיאוגרפיים בהם היא פועלת.

WSC Sports בנתה פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית ליצירת תקצירי ספורט, וכפי שנודע ל"כלכליסט", הודיעה לאחרונה על צירופו של דיוויד סטרן הקומישינר האגדי של ה-NBA כיועץ לארגון, לצד גיוס של 23 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות