אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי פלאפון נוקטים בעיצומים, מכשירים לא יוחזרו מתיקון צילום: ועד עובדי בזק בינלאומי וועד עובדי פלאפון

עובדי פלאפון נוקטים בעיצומים, מכשירים לא יוחזרו מתיקון

העיצומים ננקטים במסגרת המאבק מול ההנהלה על ההסכם הקיבוצי, כשהעובדים חוששים מפיטורים המוניים ומהאופן בו תושלם הסינרגיה של החברות הבנות בבזק; יו"ר הוועד, יחיאל שמן: "זוהי רק יריית הפתיחה"

19.08.2019, 17:15 | אביאור אבו

ועד עובדי פלאפון מנהל מזה תקופה ארוכה מו"מ עם הנהלת החברה בנוגע לחידוש ההסכם הקיבוצי המסתיים בסוף השנה, כאשר ברקע מרחפת הסדרת הסינרגיה בין החברות הבנות בקבוצת בזק – פלאפון, yes ובזק בינלאומי. היום (ב') החריף המאבק, כאשר הוועד הכריז על עיצומים נקודתיים, שעלולים לפגוע בלקוחות החברה.

קראו עוד בכלכליסט

"אין הוצאה של ציוד וסחורה מהמרלו"ג (מרכז לוגיסטי), כולל מכשירים ניידים שנשלחו לתיקון ע"י לקוחות החברה", מסר הוועד, "הוקפא הטיפול בתקלות 'שביט' ו'מעוף' - תקשורת הפנים של פלאפון החולשת על כלל העסקאות של החברה. כמו כן הוקפאה כל הפעילות הסינרגטית בקבוצת בזק".

מרכז שירות של פלאפון מרכז שירות של פלאפון מרכז שירות של פלאפון

לאחרונה נחתמו הסכמים קיבוציים עם ועדי העובדים של בזק בינלאומי ו-yes, אך בפלאפון, המלווה על ידי ההסתדרות, המצב קשה יותר. החברה, בה מועסקים כ-2,500 עובדים, נדרשת למהלך התייעלות וצמצומים נרחב לאור מצב שוק הסלולר הדועך. ההערכה היא שההנהלה תרצה לפטר כשליש מהעובדים. בנוסף, לפלאפון אין מנועי צמיחה חדשים להציע, לעומת בזק בינלאומי ו-yes שיצאו בטריפל חדש לאחרונה.

יו"ר הוועד יחיאל שמן מסר: "אני קורא להנהלת החברה ולעומד בראשה, לרדת ממגדל השן ולהיכנס למו"מ רציני וענייני. זוהי רק יריית הפתיחה ובמידה שנראה כי המו"מ ממשיך להתנהל בעצלתיים וללא תוצאות ממשיות לא נהסס להרחיב את הצעדים הארגוניים, עד השבתה מוחלטת של החברה. איננו מתנגדים לסינרגיה בין חברות הבת אך כל עוד לא יובטחו תנאי העובדים והביטחון התעסקותי שלהם לא נשתף פעולה עם אף צעד של הנהלת החברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות