אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"שליחי שקד הבטיחו לנתניהו שתדאג לחסינות אם תצורף לליכוד" צילום: אלכס קולומויסקי, עמית שעל

"שליחי שקד הבטיחו לנתניהו שתדאג לחסינות אם תצורף לליכוד"

יו"ר ימינה - שניסתה להצטרף לליכוד - הכחישה דיווח על מסרים שלפיהם היא שולטת במנדלבליט, ובלעדיה במשרד המשפטים נתניהו ילך לכלא. "ניסיון חיסול", אמרה שקד

19.08.2019, 21:29 | מורן אזולאי, ynet
האם איילת שקד הבטיחה לראש הממשלה בנימין נתניהו באמצעות שליחים, כי תשפיע על היועץ המשפטי לממשלה לטובת נתניהו ותפעל לקדם חסינות עבורו?

קראו עוד בכלכליסט

ב"הארץ" פורסם היום (ב') כי במסגרת ניסיונותיה של שקד להצטרף לליכוד הבטיחו שליחים מטעמה לנתניהו כי היא שולטת במנדלבליט, ואם היא לא תשלוט במשרד המשפטים, נתניהו יילך לכלא.

מימין: בנימין נתניהו ואיילת שקד, צילום: אלכס קולומויסקי, עמית שעל מימין: בנימין נתניהו ואיילת שקד | צילום: אלכס קולומויסקי, עמית שעל מימין: בנימין נתניהו ואיילת שקד, צילום: אלכס קולומויסקי, עמית שעל

עוד אמרו על פי הדיווח שליחים מטעמה של שקד כי בניגוד למירי רגב, היא תדע להגן על החסינות וכי היא אמינה.

שקד מסרה בתגובה כי "יש כאן ניסיון נמוך ומכוער להכפיש אותי. אם הדברים שמצוטטים נאמרו על-ידי אדם כזה או אחר, הם חמורים בהחלט, אך אין להם קשר אליי ולא נאמרו בידיעתי. מעולם לא דיברתי עם היועץ המשפטי לממשלה על תיקים פליליים, כל שכן על תיקי נתניהו".

שקד אמרה למקורביה כי "זה ניסיון חיסול. מישהו מנסה להכפיש אותי. לא דיברתי על דבר כזה מעולם. זה הבל הבלים".

בליכוד הגיבו על הדברים: "ראש הממשלה נתניהו לא זקוק לאף פוליטיקאי כדי לטעון שהטענות האבסורדיות נגדו משוללות כל יסוד וחסרות כל תקדים".

שקד הצהירה בריאיון ל"ידיעות אחרונות" שאחרי שרשימת הימין החדש לא עברה את אחוז החסימה, תכננה להתפקד לליכוד. אולם כדי שיתאפשר לה להתמודד ברשימה לכנסת, היה צורך באישור מיוחד של יו"ר הליכוד נתניהו לקיצור תקופת האכשרה. לנוכח היחסים העכורים בינה לבין ראש הממשלה ורעייתו, האפשרות הזו ירדה מהפרק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות