אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקזיט סייבר ישראלי: PerimeterX רכשה את PageSeal

אקזיט סייבר ישראלי: PerimeterX רכשה את PageSeal

שתי החברות ישראליות, וסכום העסקה טרם פורסם; 15 עובדי פייג'סיל יצטרפו לחברה הרוכשת, לרבות המייסדים. PerimeterX צפויה להשתמש בטכנולוגיות של פייג'סיל לחיזוק ההיצע שלה ללקוחות בתחום הסחר המקוון

20.08.2019, 12:42 | מאיר אורבך
חברת הסיייבר הישראלית PerimeterX, רכשה את חברת הסטארט-אפ פייג'סיל (PageSeal). סכום הרכישה לא פורסם; בפייג'סיל, שפעלה מנס ציונה, הועסקו 15 עובדים שיצטרפו לרוכשת, שמעסיקה 160 איש.  

קראו עוד בכלכליסט

החברות מסרו שהשילוב בין יכולות ההגנה מפני בוטים זדוניים במוצר של PerimeterX לבין היכולות של פייג'סיל, שמגינה על המשתמשים מפני פרסומות ותוספים לא רצויים, מספק נדבך נוסף בהגנה שמספקת החברה לאתרי סחר מקוון.

מייסדי PerimeterX עומרי אילוז, עידו ספרותי ואופיר אשכנזי מייסדי PerimeterX עומרי אילוז, עידו ספרותי ואופיר אשכנזי מייסדי PerimeterX עומרי אילוז, עידו ספרותי ואופיר אשכנזי

"מהיום הראשון החזון שלנו היה לחזק את הלקוחות שלנו ולאפשר לעסקים הדיגיטליים שלהם לצמוח ולהצליח, בין אם דרך הגנה על האתרים שלהם מפני התקפות אוטומטיות, הגנה על המוניטין והמותג שלהם, או עזרה בהגדלת ההמרות באתר", מסר עומרי אילוז, מייסד-שותף ומנכ"ל חברת PerimeterX. ״אנו שמחים להמשיך את החזון עם הוספת צוות פייג'סיל והטכנולוגיה שלהם למכלול הפתרונות שלנו, ולהוסיף ולעזור ללקוחותינו לנצל את הכוח ביישומים מקוונים כדי לבנות ולהצמיח את העסק שלהם".

פייג'סיל הוקמה ב-2016 בידי סמואל בוטושנסקי (סמנכ"ל הטכנולוגיות) וניר לוי (מנהל מו"פ) וזכתה להשקעות מאלון ארבוב ו-ClearFuture. בסוף 2017 הצטרף לחברה קן צויבל כמנכ"ל. צוות חברת פייג'סיל, כולל המייסדים, השתלבו באופן מלא ב-PerimeterX. צויבל, שמונה למנהל תחום בחברה, מסר: "השילוב של פרימטראיקס ופייג'סיל מספק פתרון אינטגרטיבי הכולל הגנה מפני בוטים עם אבטחת קוד צד לקוח".

PerimeterX גייסה עד כה כ-78 מיליון דולר, בין השאר מסקייל ונצ'ר פרטנרס (SVP), קיינן פרטנרס, ורטקס ונצ'רס ודאטה קולקטיב (DCVC). היא נוסדה ב-2014 בידי אילוז, עידו ספרותי ואופיר אשכנזי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות