אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שתי אזהרות רווח הובילו את אסוס לבקש הנחה מהספקים צילום: בלומברג

שתי אזהרות רווח הובילו את אסוס לבקש הנחה מהספקים

במכתב ששלחה לספקים ביקשה ענקית האופנה המקוונת הנחה של 3% על הבגדים והאביזרים החל ב־1 בספטמבר כדי "לשפר את שורת הרווח"

22.08.2019, 08:36 | שירות כלכליסט

קמעונאית האופנה המקוונת אסוס פנתה לספקים בבקשה כי יעניקו לה הנחה בגובה 3% על פריטי הביגוד והאביזרים שהיא רוכשת מהם, זאת אחרי שפרסמה השנה שתי אזהרות רווח. על כך מדווח "הגרדיאן" הבריטי.

קראו עוד בכלכליסט

מניית אסוס קרסה בחודש שעבר אחרי אזהרת הרווח השנייה שפירסמה בתוך שבעה חודשים. על פי הודעת הקמעונאית, התוצאות הגרועות נרשמו בשל בעיות טכנולוגיות שהתעוררו במחסנים שלה מחוץ לבריטניה בעקבות תהליכי אוטומציה ושדרוג שביצעה בהם. במכתב לספקים ביקשה אסוס כי הם יעניקו לה את ההטבה החל ב־1 בספטמבר, בציינה כי היא פועלת לקיצוץ העלויות שלה על מנת לשפר את שורת הרווח.

אסוס, צילום: בלומברג אסוס | צילום: בלומברג אסוס, צילום: בלומברג

במכתב מציינת אסוס כי היא זקוקה להנחה כדי להתמודד עם העלויות של פתיחת מחסניה החדשים בארה"ב ובגרמניה. בארה"ב, הקושי העיקרי הוא בבניית מלאים מול מותגים צד שלישי עבור המחסן שלה באטלנטה.

"בימים אלה אנחנו בודקים את ההסכמים שלנו עם הספקים, זאת ברקע ההשקעות המשמעותיות שביצענו בשנים האחרונות, ושנמשיך לבצע, על מנת להניח את היסודות לצמיחה עתידית", כך במכתב של אסוס. "השאיפה שלנו היא להפוך לאחת החברות הבודדות עם פעילות גלובלית משמעותית ואנחנו בטוחים שנגשים זאת", נאמר עוד. לפי אסוס, ההנחה תאפשר "לתדלק צמיחה משותפת" עבור שני הצדדים.

ניק בייטון, מנכ"ל אסוס, דיווח ביולי כי החברה צופה רווח נקי בטווח של 30־35 מיליון ליש"ט ל־2019, נמוך משמעותית מתחזיות שעמדו על 55 מיליון ליש"ט ומרווח נקי של 102 מיליון ליש"ט ב־2018.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות