אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המחנה הדמוקרטי פתח במבצע גיוס המונים: ביקש תרומות של 10 שקלים צילום: מוטי קמחי

בלעדי לכלכליסט

המחנה הדמוקרטי פתח במבצע גיוס המונים: ביקש תרומות של 10 שקלים

אהוד ברק גייס ערבויות בסך של 6 מיליון שקל, שליש מקובי ריכטר. לפי הערכות תקציב הבחירות של המפלגה נע בסביבות 11-10 מיליון שקל

21.08.2019, 21:58 | צבי זרחיה

מפלגת המחנה הדמוקרטי פתחה היום (ד') במבצע לגיוס המונים של תרומות למפלגה. מטה המפלגה שלח אלפי מסרונים בטלפונים הסלולריים שבהם נכתב: "המחנה הדמוקרטי זקוק לעזרתך. אם כל מי שרואה את ההודעה יתרום 10 שקלים - נוכל להכפיל את תקציב הקמפיין".

קראו עוד בכלכליסט

לפי הערכות תקציב הבחירות של המחנה הדמוקרטי נע בסביבות 11-10 מיליון שקל לפי הסקרים שמעניקים כעת למפלגה 7 מנדטים.

המחנה הדמוקרטי מורכב מסיעת מרצ, מפלגת ישראל דמוקרטית בראשות אהוד ברק והתנועה הירוקה בראשות סתיו שפיר. מרצ קיבלה מקדמת מימון בחירות מהמדינה בסך של 4 מיליון שקל. מדובר במקדמה של מיליון שקל על כל ח"כ מכהן של מרצ.

מימין: ניצן הורוביץ, אהוד ברק וסתיו שפיר, ראשי המחנה הדמוקרטי , צילום: מוטי קמחי מימין: ניצן הורוביץ, אהוד ברק וסתיו שפיר, ראשי המחנה הדמוקרטי | צילום: מוטי קמחי מימין: ניצן הורוביץ, אהוד ברק וסתיו שפיר, ראשי המחנה הדמוקרטי , צילום: מוטי קמחי

ברק גייס עד כה ערבויות בסכום כולל של 6 מיליון שקל ובהם: ד"ר שמואל חרל"פ נשיא כלמוביל - 1.1 מיליון שקל, עו"ד ענת אגמון (גרושתו של מריוס נכט) - מיליון שקל, קובי ריכטר שממוקם במקום ה-22 ברשימה - 2 מיליון שקל. אורני פטרוקשה מבעלי כרומטיס - 500 אלף שקל, דבורה פרנסיס - 950 אלף שקל ועוזי צוקר - 500 אלף שקל.

מהמחנה הדמוקרטי נמסר: "בתוך זמן קצר נאספו עשרות אלפי שקלים שתרמו אזרחיות ואזרחים שמבינים שאין לנו דמוקרטיה אחרת ושאת הבחירות האלה חייבים לנצח".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות