אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת MDClone גייסה 26 מיליון דולר צילום: MDClone

חברת MDClone גייסה 26 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה שמאפשרת להגן על הפרטיות בעת ניתוח של מידע רפואי, מה שמאפשר האצת מחקרים ללא פגיעה בחיסיון החולה; את הסבב הובילה קרן aMoon והשתתפו בו הקרנות אורבימד ולייטספיד

22.08.2019, 14:01 | הגר רבט
חברת MDClone הודיעה היום (ה') על השלמת סבב B בסך 26 מיליון דולר, בהובלת קרן aMoon ובהשתתפות המשקיעות הקיימות - קרן לייטספיד וקרן אורבימד. החברה גייסה עד כה 41 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

MDClone פיתחה פלטפורמה שמבטיחה שמירה על פרטיות בעת ניתוח מידע רופאי. המערכת של החברה מייצרת "מידע סינתטי" – סט מידע חדש שמשלב בין לקוחות פיקטיביים ואמיתיים וכך מבטלת את הסיכון לחשיפת מידע רפואי רגיש. היא מאפשרת לחוקרים לבצע מגוון מבחנים ובדיקות בלי לסכן את זהות החולה. פתרונות קיימים בתחום מתמקדים לרוב ביצירת מידע אנונימי באמצעות מחיקת נתונים מזהים, מה שמגביל את המחקר שניתן לבצע על המידע החדש.

עובדי MDClone, צילום: MDClone עובדי MDClone | צילום: MDClone עובדי MDClone, צילום: MDClone

בנוסף, המערכת של MDClone מסוגלת לשלוף מידע ממספר גדול של מערכות רפואיות שונות, כדי להציג אותו בשפה אחידה - מה שמקל על שליפת נתונים ומזרז את התהליך משמעותית.

החברה עובדת עם בתי חולים מובילים בישראל ועם קופות החולים מכבי וכללית. בינואר 2018 חתמה על העסקה הגדולה הראשונה שלה בארה"ב עם בית הספר לרפואה של אוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס שבמיזורי ומאז הרחיבה את פעילותה במדינה. המימון הנוכחי יסייע לה להאיץ את מאמצי השיווק הגלובליים שלה.

”בכל רגע נתון ישנה הזדמנות שמוחמצת לשימוש במידע במטרה לשפר את מערכת הבריאות. הפתרון של MDClone משחרר את המידע ועם הכוח הנוסף של aMoon והתמיכה של אורבימד ושל לייטספיד, אנו יכולים להפוך מידע לנכס אסטרטגי של ממש ולעשות מהפכה בתחום הטיפול הרפואי ברחבי העולם“, מסר זיו אופק, מייסד ומנכ"ל החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות