אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פולקסווגן תשנה את סמל החברה צילום: trucktrend.com

פולקסווגן תשנה את סמל החברה

הלוגו של החברה, שהפך לאחד המזוהים בעולם, יזכה לעיצוב מחודש שייחשף בעוד כמה שבועות. המטרה של היצרנית: להתנתק מהדי פרשת דיזלדגייט ולהדגיש את הכיוון החשמלי שבו בחרה היצרנית

23.08.2019, 21:17 | תומר הדר

לוגו פולקסווגן, שהפך מזוהה בעולם לא פחות מהתפוח של אפל, או לוגו קוקה קולה, עתיד לזכות בעיצוב מחודש שיוצג בעוד שבועות ספורים, כך מודיעה היצרנית הגרמנית. הסמל החדש, שטרם נחשף, יוצג באופן רשמי בתערוכת הרכב שתתקיים בפרנקפורט בספטמבר.

קראו עוד בכלכליסט

השינוי, כך טוענת פולקסווגן, צפוי לבטא את היותה של פולקסווגן "יותר נועזת". בפועל, מדובר במהלך מיתוגי שמיועד לסייע לפולקסווגן להתנתק מהדי פרשת "דיזלגייט" ולהדגיש את הכיוון החשמלי בו בחרה היצרנית, שצפויה להציג בעתיד מספר דגמים חשמליים.

פולקסווגן גולף GTE פולקסווגן גולף GTE פולקסווגן גולף GTE

למרות שמאפייניו הבסיסיים של סמל פולקסווגן - כלומר האות V ומתחתיה האות W נותרו ללא שינוי מאז הצגתו של הסמל בשנת 1937 על "מכונית העם" הנאצית, בפועל עבר סמל פולקסווגן שלושה עשר עיצובים מחדש, לא כולל את הסמל שיוצג בקרוב.

הסמל הראשון של פולקסווגן שהוצג ב-1937 עוצב כך שסביב האותיות V ו W עוצבו מעין כנפיים שבמידה מסוימת גם הזכירו צלב קרס. בשנת 1939 בוטלו הכנפיים וסביב האותיות צויר מעין גלגל שיניים שהקיף את הסמל המסורתי. בשנת 1960 הוכנס הסמל לתוך ריבוע ואילו בשנת 1967 נעלם הריבוע והסמל צויר לראשונה בצבע תכלת ולא בצבע שחור. בשנת 2000 הוכנסו בסמל לראשונה אלמנטים של גרפיקת תלת מימד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
היו לי שתי ג'טות בליסינג מהעבודה, אחת אחרי השניה, 3.5 שנים כל אחת.
הראשונה הייתה עם מנוע 1.6 אטמוספרי ו-DSG, השנייה הייתה 1.2 טורבו ו-DSG. בראשונה עשיתי 100K ק"מ, 0 תקלות, שני ריקולים יזומים בזמן טיפול - קלאצ'ים, ואחרי שנה טיימינג והמותחן. בשנייה - 100K ק"מ, תקלה יחידה - המאוורר של המזגן היה משמיע רעש מעצבן. התברר שבאחת ההתקנות המקומיות הנוראיות שמבצעים בארץ, שברו איזה קליפס. חוץ מזה - כלום. נאדה. שני הרכבים בילו את רוב חייהם ב-5000 סל"ד ומעלה, ואני לא זוכר כיכר אחת שלא לקחתי אותה בהחלקה על הצד. זאת המשפחתית הכי טובה בקטגוריה. היום, עם ג'יפון פרטי, בכנות - הוא יותר נוח ויותר נעים לשהייה. אבל מבחינה דינמית - מדובר בהבדלים של שמיים וארץ.
חיים בסרט  |  25.08.19
לכל התגובות