אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלקברי סוגרת את מרכז הפיתוח בפ"ת, תפטר 40 איש

בלקברי סוגרת את מרכז הפיתוח בפ"ת, תפטר 40 איש

נציגי החברה הקנדית הגיעו לישראל בשבוע שעבר ובישרו לעובדים על הסגירה; בהמשך, יגיעו ארצה גם נציגים שיסדירו את הפיצוי לעובדים. המרכז הוקם ע"ב רכישת Watchdox הישראלית ב-2015

25.08.2019, 12:35 | הגר רבט
חברת בלקברי הקנדית סוגרת את מרכז הפיתוח שלה בפתח תקווה, שהעסיק יותר מ-40 עובדים, כך נודע לכלכליסט. מקור בחברה סיפר שנציגים של יצרנית הטלפונים הגיעו לארץ ביום ג' האחרון וזימנו את כל עובדי החברה לפגישה, בה הודיעו על הפיטורים.

קראו עוד בכלכליסט

בהמשך יגיעו לישראל נציגים נוספים, על מנת להסדיר את תהליך הפיטורים, לבצע שימוע מסודר לעובדים ולהסדיר את נושא הפיצויים. בשלב זה לא ברור כמה זמן ינתן לעובדים לפני הסגירה ואם המהלך יבוצע לפני או אחרי החגים. החברה טרם הגיבה לפניית כלכליסט בנושא, ופנייתה תתפרסם לכשתתקבל.

עובדי חברת Watchdox, על בסיסה הוקם מרכז הפיתוח, צילום: אוראל כהן עובדי חברת Watchdox, על בסיסה הוקם מרכז הפיתוח | צילום: אוראל כהן עובדי חברת Watchdox, על בסיסה הוקם מרכז הפיתוח, צילום: אוראל כהן

יצרנית הטלפונים הקימה את מרכז הפיתוח בפתח תקווה אחרי שרכשה ב-2015 את חברת Watchdox הישראלית.

Watchdox, שפיתחה יישום לאבטחת מסמכים ושיתוף שלהם ברשת, נמכרה בעסקה שהוערכה בכ-100 מיליון דולר לאחר שגייסה כ-36 מיליון דולר, בין השאר משלמה קרמר שהיה המשקיע הראשון שלה. מרכז הפיתוח בפתח תקווה המשיך לעבוד על המוצר של Watchdox, ולא ברור האם בלקברי מתכננת להמשיך לתמוך בו לאחר סגירת המרכז בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות