אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן F2 גייסה 54 מיליון דולר

פרסום ראשון

קרן F2 גייסה 54 מיליון דולר

הגיוס בוצע לקרן חדשה צפויה להגיע לכ-75 מיליון דולר; היא מנוהלת בידי ברק רבינוביץ', ג'וני סאקס והיו"ר שלה הוא אדי שלו - כולם יוצאי ג'נסיס הוותיקה. הקרן תמשיך להתמקד בחברות בשלבי פעילות מוקדמים

27.08.2019, 15:32 | מאיר אורבך

קרן הון הסיכון הישראלית F2 קפיטל גייסה 54 מיליון דולר לקרן חדשה, שמתוכננת להגיע לכ-75 מיליון דולר - כך עולה ממסמכים שהגישה הקרן לרשות לניירות ערך האמריקאית.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בקרן המשך לקרן ג'נסיס הוותיקה; היא מנוהלת בידי ברק רבינוביץ' וג'וני סאקס, והיו"ר שלה הוא אדי שלו - יוצאי ג'נסיס כולם. הקרן מתמחה בהשקעות בחברות בשלבי סיד.  

מימין: ברק רבינוביץ מימין: ברק רבינוביץ' וג'וני סאקס מימין: ברק רבינוביץ

הקרן הראשונה של F2 גויסה ב-2017 ועמדה על 60 מיליון דולר; F2 היא השקיעה עד כה ב-15 חברות באמצעותה ובעוד 15 חברות בשלבי הפרה סיד דרך תוכנית Junction, המאיץ שהיא מפעילה. בין היתר, השקיעה ב-Varada , Oriient, Explorium ועוד.

הקרן היא הפעילות ביותר בשלבי הסיד; ב-2018 ביצעה עשר השקעות חדשות. היא למעשה כיום אחת הקרנות המסורתיות היחידות שפועלת בשלב זה, כאשר מרבית הקרנות היום מתמקדות בשלבים המאוחרים של חברות הסטארט-אפ. הג'נקשן הוא מאיץ החברות הראשון שקם בישראל, ב-2011. פעילותו מסייעת לקרן לאתר חברות בשלבים מוקדמים מאוד, לסייע להם להתפתח ולהשקיע בהן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות