אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט מחברת את ישראל לפרויקט Edge node, להאצת שירותי הענן צילום: microsoftproductreviews.com

מיקרוסופט מחברת את ישראל לפרויקט Edge node, להאצת שירותי הענן

מדובר ברשת עולמית של תשתיות סיבים אופטיים, שהיא השנייה בגודלה אחרי זו של הפנטגון; החיבור יאפשר לשפר משמעותית את ביצועי שירותי הענן של ענקית התוכנה, במרכזם יישומי Azure

29.08.2019, 13:17 | מאיר אורבך

מיקרוסופט מצרפת את ישראל לפרויקט Edge node שלה, רשת עולמית של תשתית סיבים אופטיים; ענקית התוכנה הודיעה על 31 מדינות שיתחברו לרשת, מה שיוכל לשפר משמעותית את ביצועי Azure, תשתית הענן שלה.

קראו עוד בכלכליסט

רשת Edge האמורה היא רשת הסיבים האופטיים השנייה בגודלה בעולם, לאחר זו של הפנטגון. היא מחברת את כל אזורי הפעילות של מיקרוסופט ומאיצה גישה לשירותים שלה, ביניהם תשתיות ארגוניות כאופיס 365 ודינמיקס, וגם שירותים צרכניים כרשת אקסבוקס.

מטה מיקרוסופט, צילום: microsoftproductreviews.com מטה מיקרוסופט | צילום: microsoftproductreviews.com מטה מיקרוסופט, צילום: microsoftproductreviews.com

המהלך יאפשר לצמצם בצורה מורגשת זמני שיהוי, ולשפר ביצועי אפליקציות שרגישות לזמני תגובה. כמו כן, יורחבו יכולות שירותי הבינה המלאכותית של Azure למשימות של צוותי פיתוח ולקוחות קצה, דרך Azure ExpressRoute - מסלול שמספק מהירות של עד מאה גיגה-ביט לשנייה.

המהלך יאפשר לשפר את היצע מיקרוסופט אל מול מתחרות אחרות בשוק הענן הארגוני, בראשן אמזון; האחרונה הודיעה בחודש שעבר על השקת תשתית פיזית ייעודית של שירותי AWS שלה בארץ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות