אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אירסה מאשרת: תזרוק לאי.די.בי גלגל הצלה של 210 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

נחשף בכלכליסט

אירסה מאשרת: תזרוק לאי.די.בי גלגל הצלה של 210 מיליון שקל

חברת הנדל"ן המניב שבשליטת אלשטיין אישרה את הפרסום ב"כלכליסט", שלפיו הוא יזרים לאי.די.בי את הסכום, וכך יאפשר לחברה שלא לפרסם הערת עסק חי בדוחות הקרובים. הכסף יועבר בתשלומים שווים בשלושה מועדים - יום שני הקרוב, 2020 ו-2021

31.08.2019, 22:33 | גולן חזני
אירסה, חברת הנדלן המניב שבשליטת אדוארדו אלשטיין הנסחרת בנאסד"ק ובבורסה בארגנטינה, דיווחה אתמול על ההזרמות לטובת אי.די.בי שנחשפו ב"כלכליסט". אירסה תזרים דרך קרן דולפין 210 מיליון שקל לאי.די.בי בשלושה תשלומים, ב-2 בספטמבר השנה (יום שני), ב-2020 וב-2021, 70 מיליון שקלים בכל הזרמה.

בעל השליטה באי.די.בי אדוארדו אלשטיין, צילום: אוראל כהן בעל השליטה באי.די.בי אדוארדו אלשטיין | צילום: אוראל כהן בעל השליטה באי.די.בי אדוארדו אלשטיין, צילום: אוראל כהן

אתמול בבוקר פורסם באתר כלכליסט כי אלשטיין התחייב להזרים את הסכום בשלוש הפעימות המדוברות, והדיווח של אירסה מאשר למעשה את הפרסום.

עבור מחזיקי האג"ח של אי.די.בי מדובר בבשורה טובה מאחר ומאחורי ההתחייבות עומדת חברה ציבורית בעלת הון משלה אירסה, ולא דולפין שהיא קרן ללא הון כלשהו. דולפין היא הקרן שבאמצעותה מחזיק אלשטיין בשליטה על אי.די.בי פיתוח.

בדו"חות אי.די.בי לא תתפרסם הערת עסק חי. מניית אירסה איבדה אתמול 5.6% וירדה לשווי של 323 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות