אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהפכת הליסינג מגיעה לשוק מכוניות היוקרה צילום: עמית שעל

מהפכת הליסינג מגיעה לשוק מכוניות היוקרה

חברת לקס מוטורס, משווקת מכוניות היוקרה לקסוס בישראל, מציעה עסקאות ליסינג משתלמות במיוחד ללקוחות פרטיים ועסקיים, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים בשוק היוקרה

03.09.2019, 17:37 | בשיתוף לקסוס ישראל
מכוניות בליסינג שומרות על פופולריות גבוהה בישראל, בין אם מדובר בעובדים המקבלים רכב מהמעסיק, ובין אם בנהגים הבוחרים בליסינג פרטי. בשיטת הליסינג הפרטי אפשר ליהנות מהיתרונות הרבים של רכב חדש שזה עתה עלה לכביש, בלי לשלם את מלוא המחיר ולספוג ירידת ערך ככל שהרכב מתיישן. במקום רכישתו, חוכרים את הרכב מחברת ליסינג, וכעבור שלוש שנים ניתן להחזיר אותו לחברה ולהחליפו ברכב חדש, בלי לבזבז זמן ואנרגיות על מכירת הרכב.

עם זאת, כאשר מדובר בלקוחות המעדיפים את פלח שוק רכבי הפרימיום, לא תמיד יכולות החברות הקיימות בתחום הליסינג לתת להם את המענה המבוקש.

אחת הסיבות לכך היא שהיצע המכוניות של חברות הליסינג כיום כולל בעיקר מכוניות עממיות, ונדמה שהן עדיין מכוונות את השירות לחברות וארגונים – ונראה שהן מתקשות לעיתים להתאים עצמן לצרכים המגוונים של לקוחות הפרמיום.

גם הלקוחות שהיו מעדיפים מכוניות פרימיום ממעטים לבקש אותן מחברות הליסינג – מתוך הבנה כי לרוב, לא ימצאו אצלן את המענה ההולם לצרכיהם, וכי הגמישות שהן מאפשרות במבחר כלי הרכב אינה תמיד גבוהה. גורם נוסף הוא התמחור הגבוה מאד של חברות הליסינג לעסקת החכרה ל-36 חודשים – הנובע מחששן של חברות הליסינג מירידת ערך גדולה. דבר שהופך את העסקה לכדאית הרבה פחות בהשוואה לרכישה ישירה של הרכב מהמשווק, ובוודאי עבור חברות המחפשות כלי רכב עבור מנכ"לים, חברי הנהלה ובכירים נוספים.

כתוצאה מכך במצב הקיים, גם חברות הליסינג וגם לקוחות פלח הפרימיום נמנעו מעסקאות ליסינג במכוניות יוקרה – איש איש מסיבותיו.

כעת נראה שיש מי שמנסה לאתגר גם את שוק היוקרה בעולם הליסינג. לאחרונה הושק פתרון חדש בשוק הליסינג, המבקש לתת מענה הולם גם ללקוחות הפרימיום. זהו שירות Lexus Lease של חברת לקס מוטורס, המשווקת את מכוניות היוקרה לקסוס בישראל. השירות החדש מאפשר בחירה בין כל כלי הרכב במגוון שמחזיקה החברה - מגוון של שמונה דגמים לבחירה ברמות גימור שונות ברובם דגמים היברידיים בעלי טכנולוגיה ומערכות בטיחות מהמתקדמות ביותר והכול במחיר תחרותי ביותר.

במטרה לספק ללקוחות את הרכב המועדף עליהם, וגם להסיר מעליהם את הדאגות הכרוכות באחזקת רכב מסוג זה, מתחייבים בחברה לספק לכל לקוח את שירות הפרימיום של לקסוס – כאשר גם לקוחות הליסינג ייהנו מהשירות המלא. כך למשל, השירות כולל טיפולים במוסכים המורשים של המשווק , רכב לקסוס חלופי בעת הצורך , והאופציה להחליף את הרכב מדי 36 חודשים בדגם חדש ועדכני. כל זאת, כאשר יודעים מראש כמה העסקה תעלה, בלי הפתעות במהלך הדרך ובתנאים אטרקטיביים במיוחד.

לחצו כאן לפרטים נוספים על לקסוס ליס >>>

חיסכון בכל ההוצאות המשמעותיות

בחברה מסבירים כי השירות מתאים ללקוחות עסקיים הנהנים מניכוי הוצאות רכב לצורכי מס, וללקוחות פרטיים, המבקשים ליהנות מרכב יוקרה בלי לשלם את מחירו הגבוה במזומן תוך שמירה על הוצאות שוטפות נמוכות. זהו גם פתרון אידיאלי עבור בכירים הזכאים לרכב מהמעסיק, שכן הוא כעת משתלם וכדאי יותר מרכב שניתן להם מהחברה.

במטרה לצמצם את העלויות הכבדות הכרוכות ברכישה ואחזקה של רכב חדש במשך שלוש השנים הראשונות, מסלול הליסינג של לקסוס כולל חבילת ביטוחים, ובה ביטוח חובה, ביטוח מקיף וכיסוי צד ג'. חבילת הפרימיום כוללת בנוסף לחבילת הביטוחים את כל הטיפולים השוטפים הדרושים לרכב המבוצעים במוסכי החברה. את תשלום אגרות הרישוי השנתיות, שינוע הרכב לטיפולים וסט צמיגים - במידת הצורך. כל זאת, בתשלום חודשי נוח במיוחד.

העסקה מתבצעת בתנאים מועדפים, כאשר קיימת המקדמה הנמוכה במיוחד בתוספת 36 תשלומים שווים המאפשרים ללקוחות רבים יותר ליהנות ממכוניות היוקרה של לקסוס תוך פריסת תשלומים נוחה וקלה. הטיפול בעסקה וכן ברכב מתבצע על ידי צוותים מקצועיים ביותר העוברים הכשרות שוטפות מטעם לקסוס העולמית.

 , צילום: עמית שעל צילום: עמית שעל  , צילום: עמית שעל

שירות 24/7

מאחר שהליסינג מתבצע על ידי המשווק, לקוחות הליסינג נהנים מיחס השמור ללקוחות לקסוס, כאילו רכשו את רכבם החדש באופן ישיר. כל המכוניות במסלול הליסינג כלולות באחריות היצרן, והלקוחות נהנים משירות של 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

כראוי לרכב פרימיום, השירות ללקוחות מסלול הליסינג הוא בסטנדרט הגבוה ביותר, שלקוחות לקסוס כבר למדו להכיר. בלקסוס מקפידים על שירות אישי ללקוח ולרכב, כאשר לרשות הלקוחות עומדים מנהלי שירות מנוסים ומוקד טלפוני הפעיל בכל עת, לצד שלושת מרכזי השירות האיכותיים של המשווק בפתח תקווה, חיפה וירושלים.

שקיפות מלאה

חברת לקס מוטורס ידועה באיתנותה הפיננסית, ומספקת בכך רובד נוסף של ביטחון ללקוחות הליסינג שלה, תוך שמירה על שקיפות מלאה ועל סטנדרט השירות הגבוה שקבעה החברה.

מבחר הדגמים הייחודי, האבזור המתקדם, השירות והליווי הצמוד והאישי, המקצועיות ותנאי העסקה הנוחים הופכים את עסקת הליסינג של לקסוס לייחודית בשוק הפרימיום המקומי, וכזו המציעה פתרון אטרקטיבי ללקוחות המעוניינים ליהנות מרכב יוקרה זאת מבלי לרכוש אותו.

לחצו כאן לפרטים נוספים על לקסוס ליס >>>

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות