אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התחרות בסלולר לא עוצרת: רמי לוי מציע חבילה ב-12.50 שקל לחודש צילום: עמית שעל

התחרות בסלולר לא עוצרת: רמי לוי מציע חבילה ב-12.50 שקל לחודש

המבצע מיועד אך ורק למחזיקי כרטיס האשראי של החברה, ורק בתנאי שיצטרפו שני מנויים יחד, כך שהמחיר שייגבה הוא מינימום 25 שקל; לאחר שנה מחיר החבילה קופץ ל-29.9 שקל למנוי בודד

03.09.2019, 10:08 | אביאור אבו

רמי לוי מממש את הבטחותיו, ומציע מחיר שובר שוק חדש לחבילת סלולר: 50 ג'יגה ב-12.50 שקל לחודש. האותיות הקטנות: המבצע מיועד אך ורק למחזיקי כרטיס האשראי של החברה, ורק בתנאי שיצטרפו שני מנויים יחד, כך שהמחיר שייגבה הוא מינימום 25 שקל.

קראו עוד בכלכליסט

בחודש שעבר רמי לוי נשאל ע"י כלכליסט בעקבות מבצע חבילת סלולר ב-14.90 שקל של סאני, אם יש לו כוונה להוריד את המחירים, וענה: "אנחנו תמיד מתאימים את עצמנו לשוק, נעשה מבצעים ונהפוך להיות הכי אטרקטיביים".

מחיר החבילה הזוגית הוא לשנה, ולאחר מכן המחיר קופץ ל-29.9 שקל למנוי בודד. דמי מעבר ללקוחות קיימים יעלו 29.90 שקל, ודמי חיבור ללקוחות חדשים יעלו 49 שקל.

רמי לוי, צילום: עמית שעל רמי לוי | צילום: עמית שעל רמי לוי, צילום: עמית שעל

לוי ניסה לחולל מהפכה לפני כשנה כאשר יצא עם מבצע "סלולר בשקל" ומשרד התקשורת זימן אותו לשימוע. לדברי לוי בחודש שעבר, אין מדובר במחיר הפסדי עבורו: "אני מרוויח גם משקל, וגם כאשר הצענו ב־7 שקל למגזר החרדי. צריך להבין את המודל העסקי. לנו יש הסכם עם פלאפון שבמסגרתו אנחנו משלמים לה סכום קבוע

מראש כל שנה, שלא כתלות במספר הלקוחות שנגייס. משמע, כל לקוח שנגייס – הוא רווחי לנו בסופו של דבר, ולכן שווה לנו ויש לנו את האפשרות להילחם על כל לקוח. עם זאת, זה לא פשוט. ככל שהמחיר נמוך יותר – אני צריך לגייס יותר לקוחות כדי לסיים עם רווח".

רמי לוי תקשורת מחזיקה כיום כ-240 אלף מנויים. מנתוני הניודים לחודש אוגוסט עולה כי את החברה עזבו מספר הלקוחות הרב ביותר, כ-2,300 נטישות.

האם יש גבול למחיר בו משרד התקשורת מחליט שהוא מתערב? למשרד אין מדיניות ברורה בנושא. במבצע של סאני בחר המשרד שלא להתערב, אולם, כאשר נחשף בכלכליסט כי we4g מציעה חבילת שימור לקוחות ב-9.90 שקל לחודש, המשרד התערב וההצעה הופסקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
סלולר
אין ארוחות חינם.הזול עולה לנו הרבה כסף.אין השקעה בתשתית בשרות וכו.בעולם עוברים לדור 5 אצלנו ייקח זמן הרבה זמן.אני נגד לשלם סכום יקר ולא מוצדק על שרות מסויים.אבל לפעמים צריך לקום ולומר זה מחיר לא סביר הוא נמוך ומגוחך.חברות יפלו עובדים ייפוטרו ובסוף ניוותר עם חברה או 2 ואז המחיר ינתר.אני לא קשור קשר כל שהוא למי מהחברות הללו אבל כשפנו אלי והציעו חבילות במחיר מגוחך (ואני לא אוהב לשלם מחירים גבוהים)סרבתי נשארתי עם חבילה של 35 שח.240 שח בשנה לא הרג עוד אף אחד ואולי התשתיות ישודרגו שזה בונוס גדול
א  |  06.09.19
22.
חברות שלא מרוויחות לא משקיעות בתשתיות
אנחנו הופכים ממדינה שהובילה בתחום הסלולר והייתה ראשונה להכניס טכנולוגיות מתקדמות לאחת שמפגרת בתחום. הסלולר זה תשתית לאומית, זה לא עוד סופרמרקט שמוכר בזול. סלולר זה לא רק לדבר ולגלוש, במדינות מתקדמות שמאמצות טכנולוגיות סלולר חדשות כמו iot ו 5g שמאפשרות למכונות לדבר אחת עם השניה יש מפעלי ייצור אוטומטים, נמלים אוטונומים שפורקים אוניות ללא מגע אדם ועוד בזכות טכנולוגיה מתקדמת. המחירים האלו גורמים לנן להפוך למדינה פרמיטיבית ולא יעילה בזה שאנחנו פוגעים בתשתית חיונית. משרד התקשורת צריך להתערב
בן  |  05.09.19
לכל התגובות