אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלטשולר שחם בנפיטס רוכשת את אלגו ואליו

אלטשולר שחם בנפיטס רוכשת את אלגו ואליו

היקף הרכישה לא נמסר, החברה הנרכשת מספקת פלטפורמת הערכה מקוונת ושירות ניתוח הוני. יש לה שני מוצרים בתחום, האחד לבדיקת שווי האופציות והשני, פתרון לניהול תרחישי שינוי בעלות בחברות

03.09.2019, 17:06 | מאיר אורבך
אלטשולר שחם בנפיטס, חברה בת של אלטשולר שחם, הודיעה היום (ג') על רכישת נכסיה של חברת אלגו ואליו ( Algo Value). אלגו ואליו, הוקמה על ידי רפאל מיארה וצחי חג'ג' יוצאי המחלקה הכלכלית של משרד רו"ח PWC. החברה, הממוקמת בקיסריה, מספקת פלטפורמת הערכה מקוונת ושירות ניתוח הוני, ופיתחה שני מוצרים בתחום ניהול ההון.

קראו עוד בכלכליסט

המוצר הראשון שפיתחה החברה הוא אלגוריתם לניהול אופציות העומד בדרישות תקן של ה-IRS (רשות המסים בארה"ב). האלגוריתם בודק בעבור חברות בבעלות אמריקאית, או שעובדיהם בעלי אזרחות אמריקאית, מהו השווי ההוגן של מניות החברה והאם מחיר מימוש אופציות שניתן לעובד, הינו בקורלציה לאותו שווי, במועד מתן האופציות.

בנוסף, פיתחה החברה מוצר בשם Full Scenario המציע פתרון לניהול תרחישים שונים של שינויי בעלות לחברות לבדיקת סך ההחזקה של שותפים קיימים וחדשים. כמו גם שיעור ההחזקה לאחר מימוש אופציות, גיוס משקיעים וכדומה.

עשו אקזיט: אלגו ואליו, צילום: שאטרסטוק עשו אקזיט: אלגו ואליו | צילום: שאטרסטוק עשו אקזיט: אלגו ואליו, צילום: שאטרסטוק

לאלגו ואליו לקוחות מעולמות קרנות ההון סיכון, סטארט-אפים ומשרדי עורכי דין ביניהם JP Morgan, Vintage VC ו-Catamount VC. עם הרכישה, יועברו כלל הלקוחות לאלטשולר שחם בנפיטס ויהנו מסל השירותים הכולל אותו מציעה החברה.

באמצעות הרכישה, אלטשולר שחם בנפיטס, תרחיב את סל השירותים אותו מציעה ללקוחותיה כ-One Stop Shop לכלל השירותים להם זקוק בעל עסק באשר לניתוח וחלוקת הון. בין לקוחותיה של בנפיטס ניתן למצוא את Monday, Dell, EMC, Medtronic ועוד.

רונן סלומון, מנכ"ל ויו"ר אלטשולר שחם בנפיטס: "הרכישה שביצענו תאפשר לנו להעניק ללקוחותינו פתרון מלא מבוסס ענן לחברות ההייטק וכן שירות איכותי, מקצועי ומקיף וללוות אותם בכל שלב בדרך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות