אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ייצוגית נגד קרסו - יבואנית ניסאן: תיבות ההילוכים במכוניות משנת 2013 ואילך פגומות צילום: יח"צ

ייצוגית נגד קרסו - יבואנית ניסאן: תיבות ההילוכים במכוניות משנת 2013 ואילך פגומות

לפי דיווח שהגישה היבואנית לבורסה - תביעה ייצוגית בסך 170 מיליון שקל הוגשה השבוע נגד קרסו והיצרנית ניסאן עצמה - לפיה הן לא יידעו את הלקוחות אודות פגם תכנוני בתיבות הילוכים של ניסאן מדגמי CVT7 ו- CVT8

04.09.2019, 08:59 | תומר הדר

האם תיבות ההילוכים שהותקנו במכוניות ניסאן מן הדגמים החדישים פגומות? לפי דיווח רשמי לבורסה של קבוצת קרסו - יבואנית ניסאן, השבוע הוגשה תביעה ייצוגית בסך משוער של כ-170 מיליון שקל הן נגד קבוצת קרסו יבואנית ניסאן והן נגד ניסאן עצמה.

לפי התביעה, היצרן וקבוצת קרסו לא יידעו את הלקוחות אודות פגם תכנוני, הקיים לכאורה בתיבות הילוכים של ניסאן מדגמי CVT7 ו- CVT8.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בתיבות הילוכים רציפות המותקנות במספר דגמים של ניסאן, בינהם נמנה הקשקאי, דגם רב מכר של ניסאן בישראל. לפי עיקר מסמכי התביעה, מדובר ברכבים שיוצרו משנת 2013 ואילך. יש לציין כי מתלונות שהגיעו בעבר למערכת "כלכליסט" עולה שקבוצת קרסו ביצעה בפועל החלפות של תיבות הילוכים מסוג זה, לנוכח תלונות של לקוחות.

ניסן קשקאי, צילום: יח"צ ניסן קשקאי | צילום: יח"צ ניסן קשקאי, צילום: יח"צ

עוד עולה ממסמכי התביעה, כי התובעים דורשים מקבוצת קרסו להחליף את תיבות ההילוכים הפגומות במקרה הצורך ללא עלות, לפרסם בפומבי את דבר הימצאה של התקלה - ולהאריך את תקופת האחריות לתיבות ההילוכים האמורות לעשר שנים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות