אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר PerimeterX גייסה 14 מיליון דולר

חברת הסייבר PerimeterX גייסה 14 מיליון דולר

מדובר בהרחבה של סבב שחשפה בפברואר האחרון, שעמד דאז על 43 מיליון דולר. עד כה, גייסה החברה 91.5 מיליון דולר. היא פיתחה פלטפורמה להגנה מפני בוטים זדוניים, מערכות לאיתור בוטים ועוד. לסבב הצטרפו DTCP של דויטשה טלקום וסיילספורס ונצ'רס

04.09.2019, 16:00 | הגר רבט
חברת הסייבר PerimeterX הודיעה היום (ד׳) על הרחבת סבב הגיוס עליו הודיעה בפברואר השנה ב-14 מיליון דולר נוספים: DTCP (דויטשה טלקום קפיטל פרטנרס) וסיילספורס ונצ׳רס הצטרפו ל-Scale Venture Partners שהובילו את הסבב האמור, 43 מיליון דולר היקפו, ואל המשקיעים הקיימים אדמס סטריט פרטנרס, קיינן פרטנרס, ורטקס ונצ'רס ודאטה קולקטיב (DCVC). בכך מגיע סך ההון שגויס ע״י החברה ל-91.5 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

המוצר הראשון של החברה היה פלטפורמה להגנה מפני בוטים זדוניים; הפיתרון שלה מנתח עשרות מיליארדי אירועי סייבר מידי יום ומונע התקפות מצד בוטים זדוניים שמקורם במדינות בכל רחבי העולם. מאז השיקה שני מוצרים נוספים: PerimeterX Bot Defender, לאיתור בוטים וניהול שלהם, לצורך הגנה על יישומי אינטרנט וסלולר וכן ממשקי פיתוח (API) מפני תעבורה אוטומטית לא-רצויה; ו-PerimeterX Code Defender, פיתרון אבטחה לצד הלקוח, להגנה מפני התקפות Magecaert שנשענות על גניבת פרטים אישיים ופרטי תשלום בזמן שהגולש מזין אותם בטפסים מקוונים, ומפני איומים על שרשרת האספקה.

עובדי PerimeterX, קרדיט: ליאת מנדל עובדי PerimeterX | קרדיט: ליאת מנדל עובדי PerimeterX, קרדיט: ליאת מנדל

עמרי אילוז, מייסד-שותף ומנכ"ל PerimeterX אמר בשיחה עם כלכליסט שהרחבת הסבב בוצעה כדי להכניס לחברה משקיעים אסטרטגיים: ״החברה ממשיכה לגדול והייתה דרישה גדולה מצד משקיעים. את הסבב עצמו עשינו עם VC קלאסיות וההרחבה היא באמצעות משקיעים אסטרטגיים שיש להם עניין בחברה ובשוק. סלייספורס הם אחד השותפים הגדולים שלנו כבר שנתיים, ההשקעה שלהם באה בעקבות השת״פ הזה והידע שיש להם בתחום הסחר המקוון. דויטשה גדולים מאוד בתחום הטלקום וכשאנחנו מתחילים להתסכל על התרחבות גלובלית ומינוף ההצלחה שלנו בארה״ב ומערב אירופה לשווקים נוספים, הם כלי מאוד משמעותי. קבלנו את ההחלטה להרחיב את הסבב לא רק בשביל הכסף אלא במיוחד בגלל האופי של שני המשקיעים״.

אילוז הוסיף שהחברה צפויה להגדיל את הנוכחות שלה באירופה ובשנה הבאה מתכננת לחדור לאסיה ודרום אמריקה. השקת המוצרים החדשים השנה, הסביר, מיועדת להפוך את PerimeterX לפלטפורמת הגנה כוללת לתחום הסחר המקוון והמדיה: ״החזון שלנו מאז ומעולם היה לייצר פלטפורמה. גם מוצר הבוטים שלנו הותקן מעל גבי פלטפורמה, וכך המוצרים החדשים. אנחנו רואים כמה קל להתקין מוצר חדש כשהלקוח כבר נמצא על הפלטפורמה ומקבל את המוצרים החדשים בלחיצת כפתור. אז החזון הוא הגנה מפני סכנות שונות״. PerimeterX מעסיקה 160 עובדים בתל אביב, לונדון וארה״ב ומגייסת כיום עובדים בארץ למגוון תפקידים.

גיא הורוביץ, שותף ב-DTCP מסר: ״בשנה האחרונה עקבנו בעניין אחרי ההתפתחות והצמיחה המואצת של PerimeterX. עם התרחבות הפלטפורמה, הוספת המוצרים החדשים והרכישה של PageSeal, החברה עונה על מגוון רחב של צרכי אבטחה ועוזרת ללקוחותיה להתמודד עם האיומים הגוברים על השירותים והמשתמשים שלהם. אנחנו מזהים ביקוש גובר לפתרונות של PerimeterX בכל המדינות בהן אנחנו פועלים, ושמחים להעמיד לרשות החברה את רשת הקשרים הגלובלית שלנו והניסיון שצברנו בהשקעה בחברות בשלבי הצמיחה המתקדמים כדי להאיץ ולהרחיב את היתרון התחרותי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות