אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היועץ המשפטי הראשי של אלפבית התחתן עם עובדת גוגל צילום: גטי אימג'ס

היועץ המשפטי הראשי של אלפבית התחתן עם עובדת גוגל

דיוויד דרמונד (56), מהאנשים הבכירים בחברה, הואשם אשתקד בניהול מערכות יחסים רומנטיות אחרות במקום העבודה, מהן אחת הובילה להולדת בן ולסירוב לתשלום מזונות מצידו; הפעם טען שהכיר את אהובתו החדשה בתקופה בה לא עבדה בחברה

04.09.2019, 14:13 | שירות כלכליסט
דיוויד דרמונד, היועץ המשפטי הבכיר של אלפבית, התחתן בסוף השבוע האחרון עם עובדת במחלקה המשפטית של גוגל. לפי מקורבים, החתונה בין דרמונד (56) וקורין דיקסון (37) הייתה אירוע קטן. דיקסון אמנם אינה כפופה לבכיר, שכן היא עובדת בגוגל ומדווחת ישירות ליועץ המשפטי של החברה קנט ווקר, ואילו דרמונד הוא היועץ המשפטי הראשי של אלפבית.

קראו עוד בכלכליסט

אף שלא מדובר בעבירה ישירה על חוקי החברה, בענקית הטכנולוגיה לא מעודדים מערכות יחסים בין העובדים, גם אם אין ביניהם יחסי מרות. דרמונד נחשב לאחד הבכירים באלפבית, ובשנה שעברה חבילת התגמולים שהרוויח עמדה על 47 מיליון דולר, בין הגדולות בחברה.

לפי חשבון הלינקדאין שלה, דיקסון עבדה בגוגל במשך קרוב לעשור בין 2006-2015; היא עזבה את החברה לטובת תפקיד בפינטרסט אך חזרה אליה אשתקד, אז חשפו את מערכת היחסים ביניהם. אולם, לטענתם הח הקשר עוד כשעבדה בפינטרסט.

דיוויד דרמונד, צילום: גטי אימג דיוויד דרמונד | צילום: גטי אימג'ס דיוויד דרמונד, צילום: גטי אימג

זו לא הפעם הראשונה שדרמונד מסתבך בעקבות קשרים רומנטיים במקום העבודה. בשנה שעברה דיווחו בניו יורק טיימס כי התפתח רומן בינו ובין העובדת בשם ג'ניפר בלייקלי. באותה כתבה ציינו מערכות יחסים לא הולמות נוספות בין בכירים בחברה ועובדות, שהסתכמו בהענקת חבילת פרישה מכובדת למנהלים. הכתבה גרמה למחאה בקרב העובדים, והובילה בסופו של דבר לשינוי מדיניות החברה בנוגע להתנהגות מינית לא הולמת, כולל ביטול החובה לשמור את תהליך התלונה בתוך החברה ולקיים פגישות גישור פנימיות.

בשבוע שעבר חשפה בלייקלי עצמה את פרטי הרומן. לדבריה, מערכת היחסים ביניהם החלה ב-2004 ולשניים אף נולד בן משותף, אך הוא מסרב לשלם מזונות, התנהגות אותה היא מכנה "פשוט התעללות". לדבריה, דרמונד ניהל מערכות יחסים עם נשים נוספות בחברה. טענה אותה הכחיש. מגוגל לא נמסרה תגובה לידיעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות