אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אריאנה גרנדה תובעת 10 מיליון דולר מ"פוראבר 21": "הרשת גנבה את שמי" צילום: איי אף פי

אריאנה גרנדה תובעת 10 מיליון דולר מ"פוראבר 21": "הרשת גנבה את שמי"

לטענת זמרת הפופ, רשת האופנה פרסמה ברשתות החברתיות לפחות 30 תמונות "לא מורשות" וסרטונים שלה, מהם עולה הרושם שהיא מקדמת את החברה

04.09.2019, 16:05 | שירות כלכליסט
זמרת הפופ אריאנה גרנדה תובעת 10 מיליון דולר בפיצויים מרשת האופנה פוראבר 21  (Forever 21) בטענה שהחברה "גנבה את שמה" כדי לקדם בגדים ומוצרי טיפוח.

קראו עוד בכלכליסט

לפי גרנדה, הרשת פרסמה ברשתות החברתיות, כמו פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר, לפחות 30 תמונות "לא מורשות" וסרטונים שלה, מהם עולה הרושם שהיא מקדמת את החברה. חלק מהתמונות אף כללו ציטוטים משירים שלה. בנוסף, בפוראבר 21 שכרו דוגמנית הדומה במיוחד לזמרת והשתמשו בה בחלק מהפוסטים שלהם במדיה החברתית.

הזמרת אריאנה גרנדה , צילום: איי אף פי הזמרת אריאנה גרנדה | צילום: איי אף פי הזמרת אריאנה גרנדה , צילום: איי אף פי

סניף של פוראבר 21 בת"א, עמית מגל סניף של פוראבר 21 בת"א | עמית מגל סניף של פוראבר 21 בת"א, עמית מגל

התביעה הוגשה בבית המשפט בקליפורניה לאחר שדיונים בין שני הצדדים על השקת קמפיין משותף נקלע למבוי סתום.

לפי גרנדה, הרשת פנתה אליה כבר בשנה שעברה בהצעה לשיתוף פעולה, אך המהלך לא יצא לפועל מכיוון "שהסכומים שפוראבר 21 הציעה לשלם עבור הזכויות להשתמש בשם ובפופולאריות של גרנדה לא היו גבוהים מספיק לאמנית בסדר גודל שלה". לפי התביעה, ברשת העדיפו לא לשלם על הזכויות להשתמש בשמה ובדמותה, אלא החליטו "לגנוב אותם". עוד נטען כי "הקמפיין מוליך השולל" יצא לדרך בינואר ובפברואר השנה.

מפוראבר 21 סרבו להגיב על פרטי התביעה, אך הכחישו את הטענות. "אנחנו מקווים שנגיע לפתרון המוסכם על שני הצדדים ונוכל להמשיך ולעבוד ביחד בהמשך".

התביעה מגיעה בתקופה לא פשוטה עבור פוראבר 21. בשבוע שעבר דווח כי החברה שוקלת להגיש בקשה להגנה מפני נושים, זאת לאחר שהמאמצים שלה להגיע להסדר בנוגע לפריסת חובות לא צלחו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות