אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ישראל קנדה משפצת את מלון גלי כנרת בטבריה ב-32 מיליון שקל צילום: רוני בלחסן

ישראל קנדה משפצת את מלון גלי כנרת בטבריה ב-32 מיליון שקל

המלון שנפתח לראשונה ב-1946 יעבור שיפוץ מקיף על ידי קבוצת המלונאות בבעלות ברק רוזן ואסף טוכמאייר. הוא צפוי להיפתח מחדש בחגי תשרי 2020

05.09.2019, 13:09 | דני שדה

מלון גלי כנרת, בעברו המלון היוקרתי ביותר בטבריה, יעבור בשנה הקרובה שיפוץ מקיף בעלות של כ-32 מיליון שקל וצפוי להיפתח מחדש בחגי תשרי 2020. בימים אלה נחתם הסכם בין בעלי המלון, איש העסקים יחזקאל מורד, לבין קבוצת ישראל קנדה מלונות בבעלות ברק רוזן ואסף טוכמאייר, לפיו תנהל הקבוצה את המלון. החוזה נחתם לתקופה של 25 שנים.

יצוין כי מורד רכש את המלון בשנת 2012 בסכום של כ-92 מיליון שקל ממלונות רימונים של הכשרת היישוב. בעת הרכישה סוכם כי רשת רימונים תמשיך לנהל את המלון לתקופה של 15 שנים. אולם באחרונה נמכרו רוב מלונות רימונים לרשת מלונות דן. מלון גלי כנרת לא היה בין המלונות שנרכשו והוא ינוהל, כאמור על ידי קבוצת ישראל קנדה מלונות, בראשה עומדת ראובן אלקס. אלקס היה בעבר היה מנכ"ל רשת רימונים, מנכ"ל רשת פתאל ולתקופה קצרה גם ניהל את רשת מלונות בראון.

גלי כנרת, טבריה, צילום: רוני בלחסן גלי כנרת, טבריה | צילום: רוני בלחסן גלי כנרת, טבריה, צילום: רוני בלחסן

על פי התכנית, שיפוץ המלון יהיה מקיף ויהפוך אותו למלון לייף סטייל מודרני ורומנטי. בין השאר מתוכננים במלון חדרים עם בריכה פרטית, סוויטות מפוארות וחדרי משפחה. זאת לצד אזור הסעדה ושטחים ציבוריים שגם הם ישודרגו כליל.

מלון גלי כנרת, שנפתח בשנת 1946, היה בעברו המלון היוקרתי ביותר בעיר, כאמור. הוא שוכן סמוך לעיר העתיקה ויש בו 120 חדרים וסוויטות, חוף פרטי מטופח, ספא גדול, חדר כושר ובריכת שחיה וכן מועדון לילדים.

המלון אירח בתקופת הזוהר שלו את ראשי המדינה והיה מלון אהוב על ראש הממשלה הראשון, דוד בן גוריון ורעייתו פולה. התארחו בו גם ראש הממשלה לוי אשכול, רמטכ"ל ואורחים חשובים שהגיעו לביקור בישראל.

גלי כנרת הוא המלון השני שחברת ישראל קנדה מלונות תנהל בכנרת והוא מצטרף למלון לייק האוס (חמי טבריה לשעבר), שגם הוא עבר שפוץ מקיף ומותג מחדש.

הבעלים של גלי כנרת, יחזקאל מורד: "אנו בטוחים שמדובר במהלך שיביא בשורה לעיר טבריה ולמלון גלי כנרת בפרט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות