אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלקטרה בנייה תבנה 200 דירות ושטחי מסחר בפלורנטין הדמיה: 3DVISION

אלקטרה בנייה תבנה 200 דירות ושטחי מסחר בפלורנטין

תשמש כקבלן המבצע בפרויקט "Florentin Square" של טריגו נדל"ן וסיטאל; אדריכל הפרויקט, אשר צפוי לכלול חמישה מבנים ובהם 200 דירות ו-4,500 מ"ר של שטחי תעסוקה, הוא אילן פיבקו, ועלות הקמתו הכוללת מוערכת במיליארד שקל

05.09.2019, 13:39 | נמרוד בוסו

החברות טריגו נדל"ן וסיטאל בחרו באלקטרה בנייה, חברה-בת מקבוצת אלקטרה, להיות הקבלן המבצע בפרויקט "Florentin Square" שהשתיים בונות בשכונת פלורנטין בתל אביב.

קראו עוד בכלכליסט

הדמיית הפרויקט של אלקטרה בנייה בפלורנטין, הדמיה: 3DVISION הדמיית הפרויקט של אלקטרה בנייה בפלורנטין | הדמיה: 3DVISION הדמיית הפרויקט של אלקטרה בנייה בפלורנטין, הדמיה: 3DVISION

הפרויקט משתרע על פני 6.5 דונם בין הרחובות דרך שלמה, הרצל, סמטת הש"ך ואבולעפיה, ויכלול חמישה מבנים ובהם 200 דירות, 4,500 מ"ר של שטחי תעסוקה ו-2,330 מ"ר של שטחי מסחר, שיפנו אל הרחובות המקיפים את הפרויקט, וכן כיכר ציבורית במרכזו. אדריכל הפרויקט הוא אילן פיבקו, ועלות הקמתו הכוללת מוערכת במיליארד שקל.

גל פאר, מבעלי טריגו נדל"ן, אמר: "אנחנו שמחים שחברת אלקטרה בנייה נבחרה לביצוע הפרוייקט. חברת אלקטרה והאיכויות שהיא מביאה עימה משלימה את הפרויקט שצפוי להיות אייקון תל אביבי שטרם נראה כמוהו באזור זה של העיר".

ירון שורק, מנכ"ל אלקטרה בנייה, אמר: "אנו שמחים לשתף פעולה עם קבוצת טריגו נדל"ן וקבוצת סיאטל, בפרויקט זה המאפשר לנו לתרום מניסיונה ומיכולותיה המקצועיות והמוכחות של החברה בכל התחומים הנדרשים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות וביצוע".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות