אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סטארבקס תיתן לעובדים ייעוץ נפשי עם ליידי גאגא צילום: אינסטגרם

סטארבקס תיתן לעובדים ייעוץ נפשי עם ליידי גאגא

הרשת הודיעה בשבוע שעבר על מהלכים המיועדים לשדרוג תנאי ההעסקה של עובדיה; סטארבקס תחבור לקרן Born this way של ליידי גאגא כחלק מאחת היוזמות החדשות, המתמקדת בבריאות הנפש של העובדים

08.09.2019, 09:02 | שירות כלכליסט

בכנס מנהלי הסניפים הראשון שקיימה מאז 2014, סטארבקס הודיעה בשבוע שעבר על מהלכים המיועדים לשדרוג תנאי ההעסקה של עובדי ענקית הקפה. על כך מדווחת רשת CNBC.

קראו עוד בכלכליסט

לידי גאגא בסטארבקס, צילום: אינסטגרם לידי גאגא בסטארבקס | צילום: אינסטגרם לידי גאגא בסטארבקס, צילום: אינסטגרם

אחת היוזמות החדשות מתמקדת בבריאות הנפש של העובדים, זאת במסגרת תוכנית סיוע שתספק שירותי ייעוץ לכל עובדי הרשת בארה"ב. בין השאר תחבור סטארבקס לקרן Born this way של ליידי גאגא ולארגון צדקה המסייע ליוצאי צבא. בנוסף, החל בחודש ינואר עובדים יוכלו להירשם לאפליקציית Headspace, המציעה תרגולי מדיטציה מודרכים. המהלכים מתפרסמים ברקע נתוני מכון בריאות הנפש האמריקאי, שלפיהם כמעט אחד מכל חמישה מבוגרים בארה"ב סובל ממחלה נפשית.

בפגישת 12 אלף מנהלי הרשת שהתקיימה בשיקגו הוצגה גם תוכנית שתפנה לעובדים זמן כדי לתקשר עם הלקוחות. בכוונת הרשת לצמצם, לבטל או לבצע אוטומציה של 17 שעות עבודה בשבוע, במהלך שנת הכספים 2020. כך, למשל, במקום לכתוב באופן ידני את תוכנית העבודה, מנהלי הסניפים יכינו אותה באופן דיגיטלי. האוטומציה תאפשר גם לבדוק את מלאי הפריטים טו־גו שמציעה הרשת, כמו מיצים, במקום שהעובדים ייאלצו לספור אותם ידנית כמה פעמים ביום.

"מהלכים מהסוג הזה משדרגים את המשרה, מאפשרים חוויית לקוח טובה יותר ומכניסים קדמה לחנויות שלנו", ציינה סמנכ"לית התפעול של הרשת, רוז ברואר. בכנס גם הודיעה הרשת כי סניף סטארבקס הגדול בעולם ייפתח בשיקגו ב־15 בנובמבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות