אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עדות מרים אדלסון: "גורל העם היהודי נחרץ כי שרה נתניהו שונאת את בנט ושקד" צילום: אוהד צויגנברג

עדות מרים אדלסון: "גורל העם היהודי נחרץ כי שרה נתניהו שונאת את בנט ושקד"

נחשפו עדויות של מרים ושלדון אדלסון בתיק 2000: "שרה משוגעת לגמרי; היא היתה כפייתית לתמונות שלה ולאיך שהיא נראית"; מטעמו של נתניהו נמסר בתגובה: "חוץ מהשמות המוזכרים אין מילה אחת של אמת"

08.09.2019, 21:17 | שירות כלכליסט

עדויות שמסרו במשטרה מרים ושלדון אדלסון במסגרת תיק 2000, ואשר נחשפו הערב (א') בחדשות 13, סיפקו הצצה למערכת היחסים בינם לבין בני הזוג נתניהו.

לפי הפרסום, מרים אדלסון התייחסה בעדותה למידת ההתערבות של שרה נתניהו בזירה הפוליטית. לדבריה, "מפריע לי שיש ראש ממשלה כזה שיש לו אישה שקובעת הכל. היא אומרת לו את מי להעלות למטוס ואת מי לא להעלות למטוס. היא שונאת את נפתלי בנט ואיילת שקד. רתחתי אחרי הבחירות הקודמות כשהוא לא עשה קואליציה עם בנט בגלל שהיא שונאת אותו. זאת אומרת, גורל העם היהודי נחרץ בגלל שהגברת שונאת את בנט ואת שקד, אז הוא לא עושה קואליציה עם האדם הימני שמתאים".

בני הזוג נתניהו, צילום: צביקה טשילר בני הזוג נתניהו | צילום: צביקה טשילר בני הזוג נתניהו, צילום: צביקה טשילר

אדלסון הוסיפה: "משמועות אני יודעת שהיא בוחרת עובדים. עובדים מסביבו. לשכה, מזכירה ואז היא יודעת הכול מה קורה. גם מינויים לדעתי".

עוד אמרה: "בארוחת ערב אצלנו היא (שרה) צרחה נורא חזק עד כדי כך שביבי אמר לה שהולכים. היא צרחה שאני מוצצת את דמה, זה היה נורא. היא איבדה את העשתונות. חיבקתי אותה ואמרתי לה 'שרהל'ה, יהיה בסדר...'", אמרה לחוקרים, והוסיפה: "ביבי חכם, היא פשוט לא בריאה. כרופאה יש בי חמלה כלפי אנשים לא בריאים. אני מטפלת במכורים. היא לא בריאה".

בני הזוג אדלסון, צילום: אוהד צויגנברג בני הזוג אדלסון | צילום: אוהד צויגנברג בני הזוג אדלסון, צילום: אוהד צויגנברג

עוד נחשף כי שלדון אדלסון אמר בעדותו ש"ביבי רצה שניר חפץ יחליף את עמוס רגב, שהוא יהיה העורך הראשי (של ישראל היום). היא (שרה) היתה אומרת לאשתי שאם איראן באים ותוקפים זה יהיה על הראש שלך, כי לא פרסמנו תמוונת טובות שלה". הוא הוסיף כי שרה נתניהו "משוגעת לגמרי". לדבריו, "היא היתה כפייתית לתמונות שלה ולאיך שהיא נראית. היא אמרה 'אני הגברת הראשונה. אני פסיכולוגית ומלמדת ילדים על פסיכולוגיה'".

מטעמו של נתניהו נמסר בתגובה: "עוד הדלפה פלילית שדינה שלוש שנות מאסר. חוץ מהשמות המוזכרים אין מילה אחת של אמת בדיווח הכוזב שלכם. ערימה של שקרים מעוותים ומרושעים שכל מטרתם לפגוע בראש הממשלה נתניהו ורעייתו ערב בחירות. הציבור כבר מבין שתיקי נתניהו הם תיקי סרק הזויים שמבוססים על רכילות שקרית ולא על עובדות, אבל הוא לא מבין על מה בוזבזו 250 מיליון שקל בחקירות ראש הממשלה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

87 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

84.
צריך לשלם לשרה נתניהו
אנחנו חייבים להיות אסירי תודה לבורא עולם על כך ששלח לעם היושב בציון את שרה נתניהו.מה היינו עושים בלעדיה? היא מספקת עבודה לחוקרי המשטרה ומביאה פרנסה לעתונאים והיא אף לחם חוקם של רכלנים...אוי שרל׳ה מה תעשי אחרי הבחירות,מה אנחנו נעשה בלעדייך ובלעדי סיפוריך ? ישמע ישראל זעקת עמו המשווע לישועה.
זיבו ואקף  |  10.09.19
לכל התגובות