אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת התעופה WOW תחזור לפעילות הודות להשקעה של חברה אמריקאית

חברת התעופה WOW תחזור לפעילות הודות להשקעה של חברה אמריקאית

החברה האיסלנדית לטיסות מוזלות, שהפסיקה את פעילותה במרץ לאחר שפשטה רגל והייתה אחראית להטסת מעל רבע מהתיירים הבינלאומיים שביקרו באיסלנד - הכריזה כי תחזור לפעילות כבר בחודש הבא

10.09.2019, 16:37 | שירות כלכליסט
חברת התעופה האיסלנדית המוזלת WOW Air, שהפסיקה את פעילותה במרץ לאחר שנכנסה לפשיטת רגל, צפויה לחזור לפעילות כבר בחודש הבא הודות להשקעה מצד חברה אמריקאית.

קראו עוד בכלכליסט

לפני קריסתה במרץ הייתה אחראית החברה על הטסת מעל רבע מהתיירים הבינלאומיים שביקרו באיסלנד, זאת בעיקר הודות למחירים הזולים שהציעה לטיסות ארוכות.

מטוס WOW AIR איסלנד מטוס WOW AIR איסלנד מטוס WOW AIR איסלנד

עד כדי כך שמאז שהופסקה פעילותה נרשמה גם ירידה חדה במספר התיירים במדינה הקטנה. כעת צפויה התחדשות בכמות התיירים הודות להזרמה של 85 מיליון דולר לחברה מצד USAerospace Associates.

יו"ר החברה האמריקאית מישל באלרין הכריז על ההשקעה במסיבת עיתונאים שקיים בשבוע שעבר באיסלנד. על אף שהחברה תשמור על שמה המקורי, באלרין הודה כי צפויים כמה שינויים תחת ההנהלה החדשה.

ראשית, התכנית היא להחזיר לפעילות שני מטוסים בלבד באוקטובר, כשהכוונה היא להתרחב לעשרה מטוסים עד קיץ 2020.

כמו כן, עיקר הפעילות תרוכז בשדה התעופה הבינלאומי דאלאס בוושינגטון. החברה מתכוונת גם להשיק לאונג' בשדה התעופה לנוסעים, ולהגיש בטיסות ארוחות של שף זוכה כוכב מישלן, כך שנראה ש-WOW לא תישאר חברת לואו קוסט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות