אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בדרך לפרידה מלאומי: רוסק עמינח מוכרת את כל מניות הבנק שברשותה צילום: DLD

בדרך לפרידה מלאומי: רוסק עמינח מוכרת את כל מניות הבנק שברשותה

רוסק עמינח מכרה 0.03% ממניות הבנק בסכום של 12 מיליון שקל; עדיין לא נקבע מועד סופי לפרישת המנכ"לית, שהודיעה בסוף יוני על רצונה לעזוב - לפני שבועיים הודיע לאומי על בחירתו של חנן פרידמן לתפקיד המנכ"ל הבא

10.09.2019, 20:56 | רחלי בינדמן

רקפת רוסק עמינח מכרה היום את כל אחזקותיה במניות לאומי, נתח של 0.03%, בסכום של 12 מיליון שקל - מכירה שיוצאת לפועל חודשים ספורים טרם עזיבתה את הבנק.

מועד הפרישה הצפוי של רוסק עמינח עדיין לא נקבע. לפני מעט יותר מחודשייםהודיעה במפתיע המנכ"לית הוותיקה על רצונה לסיים את תפקידה. ביום ההודעה צפוי היה לאומי לבחור יו"ר חדש ורוסק עמינח נימקה את הפרישה בכך שהיא אינה רוצה שבהמשך יקשרו בין פרישה שלה ליו"ר החדש של הבנק.

היו"ר החדש ד"ר סאמר חאג', שאכן נבחר באותו יום לאחר ההודעה של רוסק עמינח נדרש למעשה לצאת למשימה ראשונה של איתור מחליף. בהליך מסודר ומהיר יחסית נבחר לפני שבועיים יד ימינה של רוסק עמינח, חנן פרידמן - ראש חטיבת האסטרטגיה והרגולציה בבנק - לתפקיד המנכ"ל הבא.

טרם נקבע מועד כניסתו לתפקיד אך מכירת המניות עשויה לרמז שמועד זה מתקרב, שכן ממילא פרידמן לא זקוק לתקופת חפיפה. עדיין לא ידוע לאן פניה של רוסק עמינח מועדות ויש דיבורים על הצעות שקיבלה מבנקים בינלאומיים. מנכ"ל בנק חדש נוסף שייכנס כבר בעוד שבועיים וחצי לתפקיד הוא דב קוטלר, שמונה להחליף את אריק פינטו כמנכ"ל בנק הפועלים

 , צילום: אוראל כהן צילום: אוראל כהן  , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות