אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מרצדס בנץ מציגה: יוקרה חשמלית

מרצדס בנץ מציגה: יוקרה חשמלית

היצרנית הגרמנית חושפת בתערוכה בפרנקפורט את EQS, מכונית יוקרה חשמלית שאמורה להמחיש את הכיוון אליו צועדת מרצדס לנוכח הדרישות להפחית את ממוצע פליטות המזהמים. ה-EQS מהווה ככל הנראה מעין קדימון למאפיינים שיוצגו ב-S קלאס החדשה, ספינת הדגל של המותג

11.09.2019, 11:43 | תומר הדר

מרצדס בנץ הגרמנית חושפת בתערוכת הרכב בפרנקפורט את EQS, מכונית יוקרה חשמלית שאמורה להמחיש את הכיוון שאליו צועדת היצרנית לנוכח הדרישה ההולכת ומכבידה על יצרני רכבי היוקרה להפחית את ממוצע פליטות המזהמים. זאת, לנוכח יעדים מחמירים במיוחד שיונהגו באירופה כבר בשנה הבאה.

קראו עוד בכלכליסט

רכב EQS של מרצדס בנץ רכב EQS של מרצדס בנץ רכב EQS של מרצדס בנץ

ה-EQS מהווה ככל הנראה מעין קדימון למאפיינים שיוצגו במרצדס S קלאס החדשה, ספינת הדגל של המותג הגרמני שתוצג בקרוב, וייתכן שאף תוצג בעתיד כדגם חשמלי עצמאי.

לפי מרצדס, EQS מצוידת בצמד מנועים חשמליים מקדימה ומאחור, שמזניקים אותה ל 100 קמ"ש תוך 4.5 שניות ועד מהירות מרבית של 200 קמ"ש - הניזונים מסוללה ברצפת הרכב שמאפשרת נסיעה לטווח של עד 700 קילומטר. בנוסף, מדובר בדגם אוטונומי.

לנוכח הביקורת הגלויה על נטייתם של יצרני הרכב הגדולים להתעלם מהיבטים של קיימות ושימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, EQS מצוידת בתא נוסעים המעוצב בהשראת יאכטות, שהריפודים בו מיוצרים מחומרים ברי מיחזור ומשטחי העץ נלקחים מיערות ברי קיימא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות