אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איזו חברה תספק לכם את המהירות הגבוהה ביותר בצפייה בנטפליקס? צילום: netflix

איזו חברה תספק לכם את המהירות הגבוהה ביותר בצפייה בנטפליקס?

מדד הגלישה של נטפליקס (ISP) מתפרסם מדי חודש; פרטנר מובילה את הטבלה לחודש אוגוסט וישראל נמצאת במקום מכובד ביחס לשאר העולם

11.09.2019, 11:42 | אביאור אבו

דרך איזו חברה תקבלו את מהירות הגלישה הגבוהה ביותר בצפייה בנטפליקס? מדד הגלישה של נטפליקס (ISP) מתפרסם מדי חודש ומודד את ביצועי תכני נטפליקס בשעות העומס על ספקי שירותי האינטרנט המובילים בעולם.

קראו עוד בכלכליסט

"דברים מוזרים". אחת הסדרות של נטפליקס, צילום: Netflix "דברים מוזרים". אחת הסדרות של נטפליקס | צילום: Netflix "דברים מוזרים". אחת הסדרות של נטפליקס, צילום: Netflix

המדד לחודש אוגוסט קבע כי פרטנר מובילה את הטבלה עם מהירות של 4.31 מגה ביט לשנייה. למעט פעמיים, פרטנר מחזיקה בתואר מאז החלה נטפליקס במדידה בספטמבר 2017. HOT ניצבת במקום השני עם מהירות של 4.21 מגה ביט לשנייה ובמקום השלישי סלקום עם 4.15 מגה ביט לשנייה, כאשר אחריהן בזק בינלאומי ואקספון.

מבין 26 המדינות הנמדדות באירופה-המזה"ת-אפריקה, ישראל שומרת על המקום ה-10 בטבלה, כאשר במקום הראשון לוקסמבורג עם מהירות של 4.81 מגה ביט לשנייה. אחרי ישראל משתרכות מדינות כמו צרפת, איטליה וגרמניה.

את הטבלה באסיה מובילה הונג קונג עם 4.65 מגה ביט לשנייה. את הטבלה באמריקה מובילה צ'ילה עם 4.72 מגה ביט לשנייה, כאשר ארה"ב עם מהירות של 4.51 מגה ביט לשנייה. המהירות הנמוכה ביותר שנמדדה היא בוונצואלה עם 1.48 מגה ביט לשנייה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות