אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמיר אוחנה מינה את סיגל יעקובי למ"מ מנכ"ל משרד המשפטים - במקום אופיר כהן צילום: אוהד צויגנברג

אמיר אוחנה מינה את סיגל יעקובי למ"מ מנכ"ל משרד המשפטים - במקום אופיר כהן

יעקבי משמשת בשנתיים האחרונות ככונסת הנכסים הרשמית. "היות שאת המנכ"ל הנכנס אל"מ (במיל) עו"ד אופיר כהן בג"ץ חסם מלהיכנס לתפקידו על לא עוול בכפו, החלטתי למנות את אחת המנהלות המוכשרות במשרד המשפטים כמ"מ המנכ"לית", אמר שר המשפטים

11.09.2019, 12:29 | משה גורלי
שר המשפטים אמיר אוחנה בחר בעו"ד סיגל יעקובי, כונסת הנכסים הרשמית, כמ"מ מנכ"ל משרד המשפטים. "היות שבמנכ"לית היוצאת כבר הודעתי שאין לי אמון, ואת המנכ"ל הנכנס אל"מ (במיל) עו"ד אופיר כהן בג"ץ חסם מלהיכנס לתפקידו לעת עתה על לא עוול בכפו", אמר אוחנה, "החלטתי למנות את אחת המנהלות המוכשרות במשרד המשפטים כמ"מ המנכ"לית".

קראו עוד בכלכליסט

עו"ד סיגל יעקבי, צילום: אוהד צויגנברג עו"ד סיגל יעקבי | צילום: אוהד צויגנברג עו"ד סיגל יעקבי, צילום: אוהד צויגנברג

יעקבי, 44, בעלת תארים במשפטים ובמדיניות ציבורית מכנהת בשנתיים האחרונות ככנ"רית: "אני מודה לשר אוחנה על ההזדמנות ומתחייבת לעשות ככל שבידי כדי להביא להצלחת המשרד".

לאחר עתירת העמותה לאיכות השלטון נגד פיטורי אמי פלמור ומינוי כהן התקיים דיון טעון בבג"ץ ובו תקפו השופטים את המהלך. אוחנה הבין את הרמז, חזר בו מהכוונה למנות את כהן, ובחר ביעקובי, בחירה שמתיישבת עם הנחיית היועץ המשפטי לממשלה שבמידה ואין מנוס מפיטורי המנכ"ל המכהן בתקופת ממשלת מעבר יש לבחור ולמנות במקומו ממלא מקום מקרב עובדי משרד המשפטים או משירות המדינה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות