אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרשת האלימות של המנכ"ל בפנטזי נטוורק מגיעה לביהמ"ש צילום: צילום דף פייסבוק

פרסום ראשון

פרשת האלימות של המנכ"ל בפנטזי נטוורק מגיעה לביהמ"ש

לפני כשבועיים חשף כלכליסט כי דני צדוק, המנכ"ל המשותף של החברה שמשקיעה בקנאביס רפואי ובעבר עסקה באפליקציות ספורט, היכה דח"צ ששאל שאלות בנוגע להצעה עסקית שהציג; אתמול הגיש בעל מניות בחברה בקשה דחופה לביהמ"ש המחוזי בת"א, לצו מניעה נגד חזרתו לעבודה עד שיערך בירור מקיף בעניינו. השופט חאלד כבוב דחה את הבקשה

11.09.2019, 12:53 | ליטל דוברוביצקי וגולן חזני

פרשת האלימות בישיבת הדירקטוריון של החברה הציבורית פנטזי נטוורק, אשר בעקבותיה יצא המנכ"ל המשותף דני צדוק לחופשה, הגיעה לבית משפט.

קראו עוד בכלכליסט

כלכליסט חשף לפני כשבועיים כי המנכ"ל המשותף היכה דח"צ (דירקטור חיצוני) ששאל שאלות בישיבת דירקטוריון בנוגע להצעה עסקית שהציג צדוק.

אתמול (ג') הגיש עו"ד זיו עירוני שהינו בעל מניות בחברה בקשה דחופה לבית המשפט המחוזי בת"א, להוציא צו שיורה לחברה ולדירקטורים בחברה להימנע מלהחזיר לעבודה את מנכ"ל החברה המשותף, דני צדוק עד אשר ייערך בעניין התנהגותו בירור מקיף ותתקבל החלטה בעניין עריכת שימוע בטרם פיטורין.

אפליקציית פנטזי נטוורק אפליקציית פנטזי נטוורק אפליקציית פנטזי נטוורק

לחילופין, התבקש בית המשפט, כי "ככל שעד למתן החלטה בבקשה הנוכחית יתברר כי צדוק חזר לעבודתו בחברה, מתבקש בית המשפט להורות כי צדוק יוצא לחופשה כפויה עד לקבלת החלטה בעניינו בעניין עריכת שימוע בטרם פיטוריו לאור התנהגותו", נכתב בבקשה.

היום החליט השופט חאלד כבוב לדחות את הבקשה: "לאחר עיון בבקשה לא מצאתי להיעתר לה בין לסעד של מתן צו זמני במעמד צד אחד ובין למתן צו עשה. מאזן הנוחות נוטה באופן ברור ואף מוחלט לאי קבלת העתירה שמשמעה העברת מנכ"ל חברה ציבורית מתפקידו עוד בטרם בירור כל העובדות הרלוונטיות כאשר ידוע לבית המשפט שהעניין נדון בדירקטוריון החברה וזה אישר את החזרתו של המנכ"ל לעבודה סדירה". השופט הורה למשיבים להגיב בתוך 14 יום.

יש להדגיש כי החברה הוציאה היום דיווח מיידי, בו כתבה כי היא מבקשת לעדכן שמסגרת ישיבת הדירקטוריון שהתקיימה אתמול ואשר נקבעה מבעוד מועד, כי בטרם הגשת התביעה והבקשה, החליט דירקטוריון החברה לזמן את צדוק לשימוע בהקדם האפשרי ובהתאם לכול דין בנוגע לאירועים.

לאחריו הדירקטוריון יתכנס שוב לדון בממצאי השימוע. כמו כן הוחלט כי צדוק ימשיך בחופשתו עד לסיום הדיון וקבלת החלטה בעניינו. השימוע צפוי להתקיים בימים הקרובים. 

 

דני צדוק מנכ"ל פנטזי נטוורק, צילום: צילום דף פייסבוק דני צדוק מנכ"ל פנטזי נטוורק | צילום: צילום דף פייסבוק דני צדוק מנכ"ל פנטזי נטוורק, צילום: צילום דף פייסבוק

 

חברת פנטזי נטוורק היא חברה ציבורית העוסקת בהשקעות בתחום הקנאביס הרפואי ובעבר עסקה בפיתוח אפליקציות להפעלת משחקי ספורט. היא גם מחזיקה בתחנת דלק. החברה נסחרת בשווי שוק של 17.9 מיליון שקל.

במסגרת הבקשה נטען כי ב-20 באוגוסט נערכה ישיבת דירקטוריון ובמהלך הישיבה, כך על פי פרסומים, "הביא מנכ"ל החברה דני צדוק הצעה לעסקה כלשהיא לאישור הדירקטוריון.

עוד נכתב בבקשה כי "לאחר האירוע יצא צדוק לחופשה בת שבועיים. חופשת המנכ"ל הנ"ל בין אם היא כפויה ובין אם לאו עלולה להסתיים בימים הקרובים אז יחזור צדוק לפעילות מלאה בחברה... עד לכתיבת שורות אלה לא התקבלה הסכמתה המיוחלת של החברה הן לביצוע השימוע והן להשארת צדוק בביתו עד לקיומו של השימוע".

השופט חאלד כבוב קבע כי "לאחר עיון בבקשה לא מצאתי להיעתר לה בין לסעד של מתן צו זמני במעמד צד אחד ובין למתן צו עשה. מאזן הנוחות נוטה באופן ברור ואף מוחלט לאי קבלת העתירה שמשמעה העברת מנכ"ל חברה ציבורית מתפקידו עוד בטרם בירור כל העובדות הרלוונטיות כאשר ידוע לבית המשפט שהעניין נדון בדירקטוריון החברה וזה אישר את החזרתו של המנכל לעבודה סדירה".

השופט הורה למשיבים להגיב בתוך 14 יום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות