אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"פתרון לסטודנטים במרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה - כנראה כבר בשבוע הבא" צילום: גוגל map

"פתרון לסטודנטים במרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה - כנראה כבר בשבוע הבא"

ד"ר שלמה נס ועו"ד רענן קליר, שמונו על ידי ביהמ"ש לבעלי תפקיד במרכז על מנת למצוא פתרון למשבר בו הוא שרוי, הודיעו כי בכוונתם לגבש הצעה כבר בשבוע הבא: "קיבלנו פניות ממוסדות רבים ומכובדים". היום בערב יערכו כנס בקמפוס, בהשתתפות הסטודנטים והעובדים

12.09.2019, 10:01 | ליטל דוברוביצקי

קריאת הרגעה ל-3,700 הסטודנטים במרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה ול-300 עובדיו: כבר בשבוע הבא מקווים בעלי התפקיד שמינה ביהמ"ש למרכז במטרה להצילו, להביא למהלך של כניסת מוסד אקדמאי אחר שיקלוט את הסטודנטים והעובדים, כך נודע לכלכליסט.

בעלי התפקיד יקיימו היום (ה') בערב מפגש בקמפוס של המרכז עם סטודנטים, מרצים ועובדים, על מנת ליידע אותם בנוגע להמהלכים שהם מבצעים למציאת פיתרון למשבר.

קראו עוד בכלכליסט

המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה, צילום: גוגל map המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה | צילום: גוגל map המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה, צילום: גוגל map

אתמול בערב שלחו בעלי התפקיד, ד"ר שלמה נס ועו"ד רענן קליר, הודעת עדכון והזמנה לכנס סטודנטים. במכתב שהוצא נכתב, בין היתר: "נבקש לעדכן אתכם כי בעלי התפקיד שפועלים לפי צו של בית המשפט מקדמים את ההליך עליו הורה בית המשפט, של איתור מוסד אקדמי שיקלוט את הסטודנטים, המרצים והעובדים של המכללה. בעלי התפקיד קיבלו בעניין זה פניות ממוסדות רבים ומכובדים, עובדה שמלמדת על איכותה של המכללה, המרצים בה והלומדים בה.

"בכוונת בעלי התפקיד להביא מהלך זה לגיבוש והשלמה כבר בשבוע הבא. בינתיים גם פועלים בעלי התפקיד לשמר את פעילות המכללה כדי למנוע נזק לסטודנטים, כך שמבחני הסמסטר מתקיימים כסדרם. נבקש להביא את הדברים בפני הסטודנטים גם באופן בלתי אמצעי במפגש שנערוך היום בשעה 19:30 שיתקיים ברחבת הקמפוס".

כלכליסט חשף בשבוע שעבר כי המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה הגיש בקשה להקפאת הליכים, לאחר שצבר חובות בסך 84 מיליון שקל. במסגרת הבקשה נטען, באמצעות עוה"ד שי גליקמן, שותף מנהל במחלקת חדלות פירעון במשרד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות', ועו"ד יונתן גמרניק מהמשרד, כי "נכון למועד הגשת הבקשה, כ-3,000 סטודנטים הלומדים במרכז האקדמי וכ-700 סטודנטים חדשים שנרשמו לשנת הלימודים הקרובה".

נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין כתב בשבוע שעבר בהחלטתו כי "שוכנעתי שלעת הזאת אין מקום ליתן צו הקפאת הליכים אלא נכון יהיה למנות בעלי תפקיד מטעם בית המשפט אשר יובילו וימשיכו את המהלך שנקטה החברה להתקשר עם מוסד אקדמי אשר יקלוט את הסטודנטים והעובדים ויאפשר את המשך הפעילות של המכללה במתכונתה הנוכחית או האחרת. בית משפט מצפה שכול הגורמים ובהם המועצה להשכלה גבוהה ורשם ההקדשות אך לא רק הם, יטו שכם למימוש אפשרות כאמור תוך שישימו מול עיניהם את טובת הסטודנטים והעובדים", קבע. את העובדים מייצגת עו"ד ליזה חדש. את בנק הפועלים מייצג עו"ד מור נרדיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות