אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
SciPlay מתרחבת: שכרה את הקומה ה-27 במגדל אמות אטריום

SciPlay מתרחבת: שכרה את הקומה ה-27 במגדל אמות אטריום

כיום שוכרת החברה את הקומה ה-25 ותוספת השטחים היא חלק מהחלטת החברה להכפיל את מספר העובדים; תשלם דמי שכירות של כ-4.7 מיליון שקל בשנה

12.09.2019, 10:39 | דותן לוי

חברת סייפליי (SciPlay), העוסקת בסוישאל גיימינג מכפילה את שטח המשרדים במגדל אטריום שברמת גן. החברה, ששוכרת כיום את הקומה ה-25 במגדל בשטח של 1,500 מ"ר, תשכור גם את הקומה ה-27 המשתרעת על שטח דומה. 2 הקומות הן במגדל אמות אטריום הממוקם בלב מתחם הבורסה בעיר ומתנשא לגובה של 40 קומות. לפי החברה, המהלך של הכפלת שטח המשרדים נועד כדי לתמוך בהכפלת מצבת כוח האדם של החברה וצמיחתה לכ-200 עובדים באתר הישראלי בתקופה הקרובה.

הסכם השכירות לקומה הנוספת הוא קצר יחסית – עד לאוגוסט 2020, וזאת על מנת לאפשר לחברה לקבל החלטה האם להאריך את התקופה ובנוסף לשכור בהמשך גם את הקומה ה-26 החוצצת בין הקומות. החברה מתכוונת להשקיע בקומה החדשה סכום של כ-5.7 מיליון שקל בשיפוץ עיצוב ומיתוג ובמערכות תקשורת ומחשוב חדשות.

משרדי סייפליי משרדי סייפליי משרדי סייפליי

על פי הערכה, דמי השכירות יעמדו על כ-130 שקל למ"ר לרמת גמר, כלומר כ-2.3 מיליון שקל לשנה עבור הקומה ה-27 וזאת בנוסף ל-2.4 מיליון שקל לשנה שהחברה משלמת עבור הקומה ה-25. דמי הניהול במגדל הם של 18.5 שקל למ"ר, כך שהחברה תשלם עבור 2 הקומות כ-650 אלף שקל לשנה.

חברת סייפליי (SciPlay), היא חברה אמריקאית המורכבת מהסטארט-אפ הישראלי Dragonplay, אשר נרכש על ידי תאגיד הענק האמריקאי Scientific Games בשנת 2014. לפני מספר חודשים, החברה הונפקה בנאסד"ק בשווי של 2 מיליארד דולר. החברה מפתחת מספר משחקים לפלטפורמת המכשירים הניידים. מנכ"ל החברה, ג'וש וילסון אמר על מהלך ההתרחבות: "כחלק מתהליך הצמיחה של החברה וההגעה לשווקים ושחקנים נוספים בעולם, אנו שמחים לצרף לשורותינו צוותים חדשים הן בישראל והן בשלוחות הגלובאליות של החברה. אנו מתאימים את עצמנו למציאות החדשה ומגדילים את שטח המשרדים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות