אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת לונדון

500 יזמים ומשקיעים בריטים וישראלים בוועידת הטכנולוגיה והחדשנות של כלכליסט בלונדון

אחת השאלות שהעסיקה את באי הוועידה היא השפעת הברקזיט על האקו סיסטם הכלכלי בלונדון. ג׳ון מדבד מייסד ומנכ״ל OurCrowd: "לונדון היתה ותישאר בירה כלכלית ויעד מועדף על הסטארט-אפים הישראלים"

12.09.2019, 15:24 | שירות כלכליסט

מי ומי בוועידת לונדון 2019  

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: ועידת לונדון 2019 (48 תמונות)

500 יזמים, משקיעים ובכירים בריטיים וישראלים הגיעו לערב הפתיחה של ועידת Mind The Tech 2019 - ועידת הטכנולוגיה והחדשנות של כלכליסט בלונדון, בהם יותר מ-100 סטארט-אפיסטים מישראל. אחת השאלות שהעסיקה את המשתתפים היא, איך לא, השפעת הברקזיט על האקו סיסטם הכלכלי בלונדון. אם לשפוט לפי מידת ההתעניינות של המשקיעים נראה כי עם או בלי ברקזיט, לונדון תמשיך להוות מוקד משיכה הן מצידם של המשקיעים והן מצידם של הסטארט-אפים.

מו"ל כלכליסט, יואל אסתרון, קרא בפתיחת הוועידה לבכירי ההייטק, היזמים והמשקיעים: "אתם חייבים להיות מעורבים יותר בעולם מסביב לבועות שלכם. אתם לא יכולים להשאיר את הזירה הפוליטית לפוליטיקאים הרסניים וחסרי אחריות. הם עלולים להרוס את הישגי החדשנות והטכנולוגיה".

"לונדון תישאר מרכז כלכלי ושוק יעד לסטארט-אפים ישראלים עם או בלי ברקזיט", אמר פנחס בוכריס שותף ומייסד של קרן ההון סיכון SOMV. ג׳ון מדבד מייסד ומנכ״ל OurCrowd התייחס גם הוא לשאלת השפעת הברקזיט על היחסים הכלכליים בין ישראל לבריטניה. לדבריו, "לונדון היתה ותישאר בירה כלכלית ויעד מועדף על הסטארט-אפים הישראלים. אני לא רואה את זה משתנה".

שון צ׳ן היועץ המשפטי הראשי של HSBC היה פחות אופטימי: "הברקזיט ייאלץ אותנו לדבר עם מדינות אירופה בשפה נוספת וזה עלול לסבך את העניינים עבורנו. היום זו שפה משפטית אחת, אם יהיה ברקזיט זה עשוי להשתנות״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות