אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת לונדון

"לונדון תשמור על מעמדה במרכז עולם הטכנולוגיה, בלי קשר לברקזיט"

כך אמר מנכ"ל Labtech, ירון שחר, בוועידת הטכנולוגיה והחדשנות של כלכליסט בלונדון. לדבריו, העיר היא מובילה בעולם למשיכת השקעות זרות מחברות בינלאומיות, וצפויה להשתוות לסן פרנסיסקו במניין חדי הקרן הפיננסיים

12.09.2019, 13:51 | עומר כביר, לונדון

"לא משנה מה יקרה עם הברקזיט, לונדון תישאר במרכז העולם הטכנולוגי והנדל"ני" – כך אמר מנכ"ל Labtech, ירון שחר, בפתח Mind The Tech 2019 - ועידת הטכנולוגיה והחדשנות של כלכליסט בלונדון.

קראו עוד בכלכליסט

שחר הכיר בכך שאי הוודאות סביב הברקזיט כיום מקשה לחזות מה יקרה בעתיד המיידי. "כן, יש דאגות לפנינו אבל אנחנו לא חושבים שזה ישפיע על מרכזיותה של לונדון ומעמדה בעולם העסקים", אמר.

LabTech מנהלת את פורטפוליו הנדל"ן של קבוצת שגיא, הכולל את קמדן מרקט, ועשרות נכסים באזור הולבורן. היקף הפורטפוליו עומד על יותר מ-3 מיליארד ליש"ט.

ירון שחר, צילום: אוראל כהן ירון שחר | צילום: אוראל כהן ירון שחר, צילום: אוראל כהן

"לונדון ידועה כהאב פיננסי עולמי, שמציע הזדמנויות מדהימות לאימוץ טכנולוגיות חדשות, והיא האב טכנולוגי פורה שגדל בקביעות עם חבורת שמעבירות פעילות ומטות לעיר עצמה. יש כאן הזדמנות אדירה לאימוץ טכנולוגיה ולהקמת סטארט-אפים.

"לונדון היא העיר המובילה בעולם למשיכת השקעות זרות מחברות בינלאומיות, וצפויה להשתוות לסן פרנסיסקו במספר חדי הקרן בתחום הפיננסים כאן בעיר. קינג'ס קרוס היא האב הטכנולוגיה הגדול בעיר. ברדיוס של מייל אחד יש מספר משמעותי של חברות טכנולוגיה שהופכות יותר ויותר בולטות".

שחר הוסיף: "העולם משתנה במהירות, במיוחד כשמדובר על חדשנות בטכנולוגיה. כל הסקטורים בכלכלה משתנים על ידי הטכנולוגיה – ממדע לקמעונאות לסטארט-אפים. זו תקופה מדהימה, ואני נרגש להיות חלק מהביקוש הגדל בשוק הזה. אנחנו מנסים לרתום את השינויים האלו כדי להתרחב ולגדול. אנחנו רואים הזדמנות בלקיחת טכנולוגיות, שילובן בתעשיות מסורתיות יותר וכתוצאה להביא להגדלת הערך של שני הצדדים ושל התרומה שלהם לקהילה. אנחנו מתמקדים בסיוע לאנשים להביא עסקים לשלב הבא עם שירותי טכנולוגיה מתקדמים למאה ה-21".

LABTECH, חברת אחזקות הנדל"ן של קבוצת טדי שגיא, מחזיקה בנכסים ופעילות בלונדון בשווי מוערך של מעל 3 מיליארד ליש"ט. החברה הינה הבעלים של שוק קמדן האייקוני בלונדון וכן עשרות בנייני משרדים ומגורים בשכונת הולבורן וברחבי לונדון. אחת הפעילויות המרכזיות של LABTECH היא חברת LABS, זרוע ניהול הנכסים המתמחה בהקמה של מתחמי עבודה משותפים ברמת פרימיום. LABS מציעה לחברים במתחמי העבודה שלה שירות ואיכות מוצר ברמה was גבוהה הקיימת בשוק כיום. החברה עתידה להכפיל בשנה הבאה את מספר חבריה על בסיס נכסים הנמצאים בשיפוץ כבר היום. LABS מפעילה 8 מתחמים ובשנה הקרובה תפתח 4 נוספים בלונדון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות