אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בחירות גורליות? עשרות מעובדי ECI יצאו לנופש בגיאורגיה צילום: אוראל כהן

בחירות גורליות? עשרות מעובדי ECI יצאו לנופש בגיאורגיה

מדובר בכ-80 עובדים של חברת ההייטק שנמצאים בבטומי; החברה אמנם איפשרה להם להקדים את חזרתם או לצאת לנופש במועד אחר, אך הם בחרו שלא לשוב לארץ במועד הבחירות

14.09.2019, 13:34 | מאיר אורבך

תחושת הגורליות של הבחירות הקרובות והגיוס הכללי של מצביעים על ידי מנהלים בכירים במשק, לא עשן רושם על עשרות רבות מבין עובדי חברת התקשורת ECI. לכלכליסט נודע שלפחות 80 מעובדי החברה יהיו בנופש בבטומי שבגיאורגיה ב-17 בספטמבר.

קראו עוד בכלכליסט

החברה, שיושבת בקרית מטלון בפתח תקווה, בחרה לצאת לנופש במספר מחזורים כאשר בכל מחזור יש 150 עובדים מתוך כ-600 עובדי החברה בסך הכל.

בטומי, צילום: shutterstock/IgorZh בטומי | צילום: shutterstock/IgorZh בטומי, צילום: shutterstock/IgorZh

הנופש שהוזמן לדברי מקורבים לחברה זמן רב לפני קביעת מועד הבחירות הכניס אותה למצוקה ולכן היא איפשרה לכל עובד להקדים את חזרתו או לשנות את מחזור היציאה.

מתוך 150 עובדים שייצאו במחזור הנוכחי כ-80 לפחות חזרו לארץ ומספר דומה יישאר בבטומי.

תגובת החברה לא התקבלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
איזה ניסיון פתטי ללכלך על החברה
לא יודע מה מנסה הכתב להשיג, את אותן עובדות אפשר היה להציג בצורה אחרת לגמרי. שהרי אם החברה נתנה את האופציה לקצר או לקחת את החופשה במועד אחר, כל הכבוד לה. בד ובד עם זה איפשרה החברה לעובדים לבחור כאינדיבדואלים מה ירצו לעשות ולא כפתה על העובדים את ביטול של הנסיעה (רבים מהעובדים והעובדים לשעבר יעידו כי זו נסיעה אייקונית עבור עובדי החברה). זה מסוג הדילמות הנגרמות מהחלטות פוליטיות הנכפות על השוק הפרטי.
פרטי  |  14.09.19
לכל התגובות