אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נחתמה עסקת החיבור העסקי בין פירמת דלויט הישראלית והאמריקאית צילום: ארז חרודי

נחשף בכלכליסט

נחתמה עסקת החיבור העסקי בין פירמת דלויט הישראלית והאמריקאית

לכלכליסט נודע כי המהלך היה כרוך בהעברת עשרות מיליוני שקלים מהפירמה האמריקנית לישראלית. יו"ר דלויט ישראל: "אנו נהיה יעד ראשון של כל חברה או ארגון המתמודדים עם אתגרים בזירה הבינ"ל"

16.09.2019, 12:15 | גולן חזני
מהלך החיבור העסקי בין פירמות הייעוץ ורואי החשבון דלויט ישראל ודלויט ארה"ב נחתם. כלכליסט חשף את העסקה כבר לפני ארבעה חודשים. השבוע הגיעו לארץ לרגל החתימה המנכ"ל הגלובלי של דלויט פוניט רנג'ן ומנכ"ל דלויט ארה"ב, ג'וזף יוקוזגלו, לרגל השקת החיבור.

קראו עוד בכלכליסט

החיבור בין שתי הפירמות נולד כחלק ממהלך אסטרטגי של הרשת הגלובלית, במסגרתו פירמות של Deloitte ברחבי העולם מתחברות ביניהן במטרה לייצר פלטפורמת שירות רחבה ללקוחותיהם ולהתפרס לשווקים חדשים. בצפון אירופה למשל נוצר ה-North South Europe Member Firm (פירמת צפון-דרום אירופה) אשר כוללת את אנגליה, שוויץ, בלגיה, הולנד, דנמרק, נורבגיה, שבדיה, פינלנד, איסלנד, יוון, איטליה ומלטה.

מימין:פוניט רנג׳ן; מנכ״ל Deloitte הגלובלית; רו״ח אילן בירנפלד יו״ר דלויט ישראל; ג׳וזף יוקוזוגלו, מנכ״ל Deloitte ארה״ב; מארק סטייגר, מוביל הפעילות בישראל, Deloitte ארה״ב, צילום: ארז חרודי מימין:פוניט רנג׳ן; מנכ״ל Deloitte הגלובלית; רו״ח אילן בירנפלד יו״ר דלויט ישראל; ג׳וזף יוקוזוגלו, מנכ״ל Deloitte ארה״ב; מארק סטייגר, מוביל הפעילות בישראל, Deloitte ארה״ב | צילום: ארז חרודי מימין:פוניט רנג׳ן; מנכ״ל Deloitte הגלובלית; רו״ח אילן בירנפלד יו״ר דלויט ישראל; ג׳וזף יוקוזוגלו, מנכ״ל Deloitte ארה״ב; מארק סטייגר, מוביל הפעילות בישראל, Deloitte ארה״ב, צילום: ארז חרודי

בעוד רוב הפירמות ברחבי העולם חוברות זו לזו לפי קרבה גיאוגרפית, דלויט ישראל התחברה עם ארה"ב על בסיס ערכים משותפים ופוטנציאל עסקי אשר זוהה על ידי שני הצדדים, ושילוב בין היכולות האופרטיביות והגישה למשאבים ולקהל לקוחות רחב של Deloitte US יחד עם החדשנות, האקו-סיסטם, ההייטק והטאלנט הישראליים. לכלכליסט נודע כי מהלך החיבור היה כרוך בהעברת עשרות מיליוני שקלים מהפירמה האמריקנית לישראלית. בפירמה סירבו להתייחס לנקודה זו או לאשר אותה.

אירוע ההשקעה של המהלך נערך אמש במרכז פרס לשלום ולחדשנות, והשתתפו בו בכירי הפירמה בישראל ובפירמה האמריקנית. אילן בירנפלד, יו"ר דלויט ישראל אמר באירוע כי "החוויה הגלובלית שאנו מציעים כבר היום, גם בשירות ללקוחות שלנו וגם בסביבת העבודה וההכשרה שאנו מספקים לאנשינו, תעלה הילוך בעקבות החיבור שלנו עםDeloitte ארה"ב, כך שדלויט ישראל תהיה היעד הראשון של כל חברה או ארגון המתמודדים עם אתגרים בזירה הבינלאומית, ותהווה שער כניסה לתאגידים רב-לאומיים המחפשים להקים או להרחיב את פעילותם בישראל".

בדלויט ישראל 135 שותפים ודירקטורים ו-1,200 עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות