אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זן מלכותי: אחיין של מייגן מרקל מגדל קנאביס באורגון צילום: איי פי

זן מלכותי: אחיין של מייגן מרקל מגדל קנאביס באורגון

טיילר דולי, אחיינה של הדוכסית, קורא לזנים שהוא מגדל על שם חברי משפחת המלוכה - אחרי 'מרקל ספארקל', הזן החדש שיגדל דולי ייקרא 'ארצ'י ספארקי' על שם הנסיך הארי; להערכת דולי, עסק הקנאביס שלו צפוי להכניס עד 200 מיליון דולר בשנה

17.09.2019, 08:56 | צלי גרינברג

יש מי שמצא את הדרך להשתמש במשפחת המלוכה הבריטית כדי לעשות כסף בארה"ב — באמצעות קשר דם. טיילר דולי, אחיינה של הדוכסית מייגן מרקל, מגדל קנאביס על כ־4000 דונם באורגון, ארה"ב, וקורא לזנים שהוא מגדל על שם חברי משפחת המלוכה לה הוא קשור.

קראו עוד בכלכליסט

דולי בנו של טום מרקל ג'וניור, אחיה למחצה של מייגן, החליט להשתמש בייחוס שלו למשפחת המלוכה והקדיש את שמו של זן הקנאביס הראשון שגידל — מרקל ספארקל (Markle Sparkle) — לדודתו הדוכסית. דולי החליט לקרוא לזן החדש שיגדל באורגון, שבה הקנאביס חוקי החל מ־2015, בשם ארצ'י ספארקי – על שם בנם של מייגן ובעלה, הנסיך הבריטי הארי (הנרי צ'ארלס אלברט דייוויד וינדזור).

מייגן מרקל, צילום: איי אף פי מייגן מרקל | צילום: איי אף פי מייגן מרקל, צילום: איי אף פי

דולי הצהיר בעבר כי שימוש בזן הקרוי על שם דודתו "יעיף לכם את הכתר", ובאתר החברה שלו נכתב, כי "לתינוק מלכותי נותנים צ'דר מלכותי, ולחתונה מלכותית — קנאביס מלכותי". הזן החדש הוא זן היברידי, ודולי מספר לכלי התקשורת השונים, כי "החלק האירוני הוא שהדודה שלי והנסיך הארי ממשיכים להיות לוחמים אקולוגיים גדולים, אך בו בעת מטיילים במטוסים פרטיים. אני חושב שאנחנו עושים יותר עבור כדור הארץ מאשר דודתי מייגן".

דולי סירב למסור לכלי התקשורת כמה הוא שווה, אך העריך כי עסק הקנאביס שלו צפוי להכניס עד 200 מיליון דולר בשנה, והוסיף, כי לדעתו "העתיד טמון במוצרי ה־CBD (הרכיב בצמח הקנאביס שאינו פסיכואקטיבי וכבר חוקי פדרלית בארה"ב)".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות